×
44
GTA
TREVOR: First Story Mad City Crime
Trevor 2 Moneytalks Mad CityTrevor 2 Moneytalks Mad CityTREVOR VIITREVOR VIITREVOR 4: New OrderTREVOR 4: New OrderTREVOR 3: Mad StoryTREVOR 3: Mad StoryMight and MonstersMight and MonstersBeach Rescue Emergency BoatBeach Rescue Emergency BoatSquid Game SniperSquid Game SniperDB Train SimulatorDB Train SimulatorPush The BoxPush The BoxDEEEER SimulatorDEEEER SimulatorCounter Craft 3 ZombiesCounter Craft 3 ZombiesTank Battle HtmlTank Battle HtmlNoob vs FNAF 2 PlayersNoob vs FNAF 2 PlayersClash of OrcsClash of OrcsSuperSonic JackSuperSonic JackFNF: Tabi Genocide Retrospecter RemixFNF: Tabi Genocide Retrospecter RemixYarış Su üzerinde Monster TruckYarış Su üzerinde Monster TruckFortress Defense 2Fortress Defense 2Fort Clash SurvivalFort Clash SurvivalPUBG PixelPUBG PixelSanta Gifts RescueSanta Gifts RescueNubic Stunt Car CrasherNubic Stunt Car CrasherDragons.roDragons.roLike A KingLike A KingType SpinType SpinFutbol oyuncularını otobüsle taşımaFutbol oyuncularını otobüsle taşıma2 Player Police Racing2 Player Police RacingFriday Night Funkin' UTAU modFriday Night Funkin' UTAU modOffroad Car Driving 3D SimulatorOffroad Car Driving 3D SimulatorAmerikan çöreklerinin meydan okumasıAmerikan çöreklerinin meydan okumasıFort CraftFort Craftİnanılmaz Hulk Chitauri Yayından Kaldırmaİnanılmaz Hulk Chitauri Yayından KaldırmaCrazy Taxi SimulatorCrazy Taxi SimulatorCartoon Racers: North PoleCartoon Racers: North PolePixel ShootingPixel ShootingMotosiklet dublör simülatörüMotosiklet dublör simülatörüMega Ramp Stunt MotoMega Ramp Stunt MotoLego AdventureLego AdventureGumball Disc DuelGumball Disc DuelMerge Commander BattleMerge Commander BattleDraw The Bike BridgeDraw The Bike BridgeMini ShootersMini ShootersNasty CatNasty CatPoppy StrikePoppy StrikeUltimate Car ArenaUltimate Car ArenaGoblin canavarlarını vurGoblin canavarlarını vurMoto Cruiser HighwayMoto Cruiser HighwayDinos BroDinos BroAdem ve Havva 3Adem ve Havva 3Adem ve Havva 2Adem ve Havva 2Trial Bike: Epic StuntsTrial Bike: Epic StuntsCommando Monster CityCommando Monster CitySniper 3D AssassinSniper 3D AssassinKirka.ioKirka.ioNinja.ioNinja.ioCall to Action MultiplayerCall to Action MultiplayerStickman Fighter : Mega BrawlStickman Fighter : Mega BrawlYağmur mermilerYağmur mermilerSkeleton HunterSkeleton HunterCounterblow GameCounterblow GameMetal Army War 3Metal Army War 3Ships 3DShips 3DKillstreak.tvKillstreak.tvRaid Heroes: Sword And MagicRaid Heroes: Sword And MagicHeads MayhemHeads MayhemMinipoly.ioMinipoly.ioPlaytime Horror Monster GroundPlaytime Horror Monster GroundFun RaiserFun RaiserSoldier Of The Homeland : SaharaSoldier Of The Homeland : SaharaFort Clash SurvivalFort Clash SurvivalAssault ZoneAssault ZoneAngry Gran Run: TürkiyeAngry Gran Run: TürkiyeVoxel ServalVoxel ServalMao Mao: Jöle CanavarıMao Mao: Jöle CanavarıSuper SergeantSuper SergeantEndless SiegeEndless SiegeBaby Hazel Valentines DayBaby Hazel Valentines DayCAD War 4CAD War 4Maze Hide Or SeekMaze Hide Or SeekTank AllianceTank Alliance
Aksiyon Oyunları GTA Oyunları TREVOR: First Story Mad City Crime

GTA evren tarihinin yeni bir dalı şu anda başlıyor. GTA 5'ten zaten sevilen Trevor ile tanışmaya ve hikayesini en baştan öğrenmeye hazırlanın. Oyun GTA: Trevor First Story, sizi şehrin önde gelen kodamanlarından birine daha da yaklaştıracak. Ancak onun her zaman böyle olmadığını kabul etmelisiniz çünkü her ünlü suçlunun kendi hikayesi ve başlangıcı vardır. Sizi mafyanın altından zirvesine çıkan bu zorlu yolda Trevor'la birlikte yürümeye davet ediyoruz.

Oyunda yeni bir maceranın yanı sıra sıfırdan yaratılmış dev, yeni basılmış bir metropol de bulacaksınız. Daha da fazla silah, havalı arabalar, atmosferiyle büyüleyen görevler, tavizsiz çatışmalar ve tabii ki polisle kovalamaca. Rakipleri eleyin, iş imparatorluğunuzu kurun, para kazanın ve emlak satın alın. Bu elbette kolay olmayacak çünkü mafya uzun süredir şehirdeki ana karakollara yerleşmiş durumda ve kesinlikle birilerine bir şey vermeyecek. Tüm bunları kendi lehinize çevirmek için çok çaba sarf etmeniz gerekecek. Sonra istediğin gibi yaşa, canın ne istiyorsa onu yap. Sonuçta, ister kaos ister barış olsun, şehirde nasıl bir atmosferin hüküm süreceği artık size bağlı. İyi oyunlar!

TREVOR: First Story Mad City Crime eklendi GTA Oyunları.
Araba OyunlarıAraba
Helikopter OyunlarıHelikopter
Silah OyunlarıSilah
Polis OyunlarıPolis
Tabanca OyunlarıTabanca
Yarış OyunlarıYarış
Aksiyon OyunlarıAksiyon
Dövüş OyunlarıDövüş
Kaçış OyunlarıKaçış
Avcılık OyunlarıAvcılık
Hobo OyunlarıHobo
Parkur OyunlarıParkur
Roblox OyunlarıRoblox