×
234
Hayatta Kalma
Poppy Playtime Survival
Yorg3.ioYorg3.ioTribals SurvivalTribals SurvivalToon ShootersToon ShootersRainbow Shooter Shoot'Em AllRainbow Shooter Shoot'Em AllTankWar.ioTankWar.ioSpent ShellsSpent ShellsGridpunk 3v3 Battle RoyaleGridpunk 3v3 Battle RoyaleSoldier of HomelandSoldier of HomelandWorldZWorldZBalık, GatherX peçe kaldırmak ve kesmekBalık, GatherX peçe kaldırmak ve kesmekIsland Of The DamnedIsland Of The DamnedMutant SavaşMutant SavaşCreatur.ioCreatur.ioDevast.ioDevast.ioBlocky Gun Paintball 3Blocky Gun Paintball 3Dragon WorldDragon WorldFNF Vs Zardy & Ronald McdonaldFNF Vs Zardy & Ronald McdonaldMight and MonstersMight and MonstersCobraz ioCobraz ioPixel Car Crash Demolition V1Pixel Car Crash Demolition V1Minecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalIsland Battle 3DIsland Battle 3DZ-RaidZ-RaidMad City: Joker 2Mad City: Joker 2Braains.ioBraains.ioCounter Craft 2Counter Craft 2Squid Game: PrisonSquid Game: PrisonSquid Challenge 2Squid Challenge 2Squid Game Challenge EscapeSquid Game Challenge EscapeLone Wolf StrikeLone Wolf StrikeCrazy Car ParkingCrazy Car ParkingCrusader DefenceCrusader DefenceGridpunk 3v3 Battle RoyaleGridpunk 3v3 Battle RoyaleFarmers Stealing TanksFarmers Stealing TanksGTA: Save My CityGTA: Save My CityGumball Disc DuelGumball Disc DuelBaldi's Basics v1.4.3Baldi's Basics v1.4.3Zombie Mission 10: More MayhemZombie Mission 10: More MayhemSpecial StrikeSpecial StrikePanda SimulatorPanda SimulatorScary Granny GhostScary Granny Ghost2 Player 3D City Racer2 Player 3D City Racer3D Space Shooter3D Space ShooterBebek kedi macerasıBebek kedi macerasıUltimate Flying CarUltimate Flying CarPolisler Çöp Adam gangsterlere karşıPolisler Çöp Adam gangsterlere karşıDr. Panda DaycareDr. Panda DaycareParking Fury 3D: Bounty HunterParking Fury 3D: Bounty HunterBrutal Battle Royale 2Brutal Battle Royale 2Lüks taksi: LimuzinLüks taksi: LimuzinVoleybol 2020Voleybol 2020Kingdom Tower DefenseKingdom Tower DefenseJust buildJust buildBurger Challenge Burger Challenge Like A KingLike A KingPapa Louie Pizza SaldırıPapa Louie Pizza SaldırıBattle On Road Car Game 2DBattle On Road Car Game 2DMurderMurderGrimfield’s MysteryGrimfield’s MysteryFNaF WorldFNaF WorldBob Robber 4 Sezon 3: JaponyaBob Robber 4 Sezon 3: JaponyaCar Eats Car: Evil CarsCar Eats Car: Evil CarsUphill Rush 10Uphill Rush 10Gawd ioGawd ioHoverboard Stunts Hill climbHoverboard Stunts Hill climbFerge ioFerge ioRally Point 4Rally Point 4Yes Or No ChallengeYes Or No ChallengeSquid Gamer City Driving GangSquid Gamer City Driving GangGarbage RampageGarbage RampageSquid Game Glass BridgeSquid Game Glass BridgeIsland Of The DamnedIsland Of The DamnedPuppy RacePuppy RaceShell Shockers.ioShell Shockers.ioMotosiklet ile 3D görevinde SpidermanMotosiklet ile 3D görevinde SpidermanSanta Claus RushSanta Claus RushRobots Can't JumpRobots Can't JumpMad City Cezaevi kaçış 2Mad City Cezaevi kaçış 2Run HealthyRun HealthyUrban Sniper Multiplayer 2Urban Sniper Multiplayer 2

Bu yeni korku oyunu, ayrıntılı grafikleri ve heyecan verici atmosferi nedeniyle hızla popülerlik kazandı. Ve bu ürkütücü hikayenin ilginç arka planı, bu kazanın ardındaki tüm sırları keşfetmek için daha fazla oynamanızı sağlıyor.

Arka planı keşfedin Tüm kızların ve erkeklerin çok sevdiği en fazla oyuncak bebek ve arabayı teslim eden oyuncak fabrikasından eski bir işçisiniz. Bu bir rüya işi - eğlenceli ve güzel bir yerde çalışıyorsunuz, harika oyuncaklar yapıyorsunuz ve tüm çocukları onlarla mutlu ediyorsunuz. Peki ne yanlış gidebilir? Haberlere göre, bir gün tüm iş arkadaşlarınız kayboldu ve fabrika kapandı. Soruşturma yapıldı, ancak fazla bilgi vermedi. Ve bu oyunda tüm sırları keşfetmek ve cevapları kendiniz bulmak için bu korkunç binaya geri döneceksiniz. Size tamamen yardımcı olacak bir şey, ilk odadan başlayarak ortalıkta yatan kasetlerdir. Tabii ki, her odada bu bina ile ilgili videoları izlemenize izin veren özel TV'ler ve DVD'ler bulabilirsiniz. İlginç bilgileri keşfedebilir ve kontrolleri öğrenebilirsiniz. Videoları izlemek ve işleme devam etmek için gerekli şeyleri öğrenmek için yeşil kasetleri ve sarı bandı arayın. Ve hazır olduğunuzda oyuna başlayın ve heyecan verici maceralara hazırlanın.

 Poppy Playtime'daki kontroller oldukça kolaydır. İlk bölümlerde aldığınız özel eşya ile yürüyebilir, eğilebilir, koşabilir ve bir şeyler kapabilirsiniz. Oyun bölümlere ayrılmış ve görevler sonunda daha da zorlaşıyor. Bu yüzden finale ulaşmak için tüm becerilerinizi gösterin. Ve korkutucu oyuncakların seni kovaladığını unutma. Büyüleyici görevler ve tehlikelerle dolu fabrika Bu oyunda yer çok büyük. Farklı odaları, salonları ve hatta havalandırma deliklerini keşfedeceksiniz. Ancak oynamaya başladığınızı düşünmeyin, her oda otomatik olarak açılacaktır. Kapıların kilidini açmak ve gerekli ipuçlarını ve anahtarları almak için çeşitli görevleri geçmeniz gerekiyor. İzlenecek yolunuzun başlangıcında bunlar basit ve ilginçtir. Örneğin, kapıyı açmak için hangi kodu kullanmanız gerektiğini tahmin etmeniz gerekiyor. Ve bu görevi tamamlamak için etrafa renkli oyuncaklar aramalısın. Ayrıca, birçok görevde size yardımcı olabilecek harika bir araç alacaksınız. Sırtınıza takabileceğiniz özel bir oyuncaktır. Sizden daha yüksekte bulunan eşyaları almak için uzatabileceğiniz iki eli vardır. Ayrıca birçok oda özel bir mekanizma ile kilitlenmektedir. Avuç içi şeklindeki düğmeye elinizle basmalısınız, kapı açılacaktır. Ve Poppy Playtime'ı gerçek bir korku yapan şey, bir düşmandır.

 Uzun bacakları ve kolları ve ürkütücü kırmızı bir gülümsemesi olan kocaman, mavi, yumuşak bir oyuncaktır. Onunla ikinci konumda buluşabilirsiniz, ancak ilerlediğiniz anda ortadan kaybolur. Ve şu andan itibaren seni tüm fabrikada kovalayacak. Beklenmedik çığlıklara ve heyecan verici bir atmosfere hazırlanın çünkü her dakika üzerinize atlamasını bekleyebilirsiniz. Ve emin olun, bir kez kesinlikle yapacak! Öyleyse git ve başlat düğmesine bas. Bu harika ürünün etrafında dolaşan heyecanı kaçırmamak için hemen bu topluluğa katılın. İyi şanlar!

Poppy Playtime Survival eklendi Hayatta Kalma Oyunları.
Minecraft OyunlarıMinecraft
Strateji OyunlarıStrateji
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
Korku OyunlarıKorku
RPG OyunlarRPG Oyunlar
Gizemler oyunlarıGizemler oyunları
Platform OyunlarıPlatform
Silah OyunlarıSilah
Zombi OyunlarıZombi
Unity OyunlarıUnity
Savaş OyunlarıSavaş
Canavar OyunlarıCanavar
Squid Game Oyunları: Kalamar OyunuSquid : Kalamar Oyunu