Çeşitli gelişmiş ve güçlü silahlara sahip çok oyunculu bir FPS oyunu olan REPULS dünyasına girin
REPULS, güçlü silahların ve şövalyeler adı verilen gelişmiş sibernetik savaşçıların kontrolünü size veren çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunudur.
Şövalyeler, yaşamlarını galaktik bir bayrağa vaat eden ve nihai zırh ve kılıç olmak için biyolojik zayıflıklarından vazgeçen elit askerlerdir.

NASIL OYNANIR

  • [W] [A] [S] [D] hareket etmek
  • Çekim için [sol tıklama]
  • Tüfek kapsamını kullanmak için [sağ tıklayın]
  • [S] silahınla vurmak
  • [1] silah değiştirmek için
  • [2] el bombası atmak
  • [R] yeniden yüklemek için
  • [Boşluk tuşu] atlamak için

Tüfekler kullanırken HEDEFlemek için Sağ Fare Düğmesini kullanmayı unutmayın.

MEKANİK
hareket

REPULS'taki karakteriniz her zaman koşuyor, büyük bir atlama yüksekliği ile birleşiyor ve silahınızın her zaman hazır olması, atış yaparken harita boyunca manevra yapmanızı sağlıyor.

Sağlık
Ne zaman hasar alırsanız, koruma sağlayın ya da yeterince uzun süre hasar görmediğinizde sağlığınız yenilenecektir. Doğal olarak, bu aynı zamanda, başarılı bir şekilde hasar verdikten sonra hedeflerinizin yenilenmesini durdurmak için zorla meşgul olmak isteyebileceğiniz anlamına gelir.

Silahlar
Savaş alanındaki her silahın bir amacı vardır. Yanlış silahı yanlış durumda kullanmaya çalışmak ölümü garanti eder.
Çoğu oyuncu aynı zamanda bir silahlı kavgada mermi bittiğinde de ölür, bu yüzden görev oyunlarının büyük ünleri ünlü hale gelir: "Tabancanıza Geçiş Yeniden Yüklemekten Daha Hızlı Olabilir" - tuşuna basarak ikincil silahınıza geçmeyi düşünün [2] Eğer kavganın ortasında cephaneniz biterse.
Daha küçük silahlar daha zayıf olabilir, ancak geçiş yapmak daha hızlıdır ve bir çimdik içinde hayatınızı kurtarabilir.
Ayrıca, düşmanınız çok yaklaşırsa, [Q] tuşuna basarak silahlarınızla silahlayabileceğinizi unutmayın.

ekipman
[2] tuşuna basarak ekipmanınızı kullanın. Ekipmanlar, el bombaları gibi patlayıcılardan portatif atlama pedleri gibi araçlara kadar çeşitlilik gösterir.

Haritalar
Farklı haritaların portallar, patlayıcı nesneler ve yerçekimi asansörleri gibi farklı etkileşimli nesneleri olabilir. Bunların nerede olduğunu ve nasıl kullanıldığını bilmek, bir kavganın gelgitini değiştirmenize yardımcı olabilir.

İPUÇLARI
savaş
REPULS oyununda kazanmak için büyük hedeflerden daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Pozisyonlarınız da dahil olmak üzere her savaşta kendinizin ve rakibinizin silahlarına dikkat edin, tabancalı bir akıllı oyuncu, onu aşarsa bir roketatarla aptal bir oyuncu çıkarabilir.

keşif
Bazen haritayı bilmek, yetenekli bir savaşçı ve bir noob arasındaki fark olabilir. Haritanın doğru alanlarında kullanırsanız bazı silahlar hakim olabilir. Av tüfeği uzaktan işe yaramayabilir, ancak dar koridorlarda keskin nişancı tüfeklerini bile geride bırakıyor. Silahlar ve güçlendiriciler de haritada ortaya çıkar. Nerede olduklarını bilmek savaşın gidişatını değiştirmenize yardımcı olabilir.

REPULS eklendi Silah Oyunları.
Iki Kişilik OyunlarıIki Kişilik
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
Korsan OyunlarıKorsan
Zombi OyunlarıZombi
Robot OyunlarıRobot
Savaş OyunlarıSavaş
Tabanca OyunlarıTabanca
Okçuluk OyunlarıOkçuluk
Keskin Nişancı OyunlarıKeskin Nişancı
Savunma OyunlarıSavunma
Uzaylılar OyunlarıUzaylılar
Macera OyunlarıMacera
Aksiyon OyunlarıAksiyon
Erkek OyunlarıErkek
GTA OyunlarıGTA