Shakes and Fidget eğlenceli bir hiciv fantezi RPG ve aynı zamanda ödüllü bir RPG! Çılgınca geliyor mu? 50 milyondan fazla oyuncu SFGAME'i dünyada favori bir çevrimiçi oyun haline getiriyor!
Shakes and Fidget, hareketsiz görüntülere sahip tarayıcı tabanlı bir MMORPG'dir.

RPG
Shakes and Fidget ücretsiz bir MMORPG'dir. Bir karakter oluşturmayı, görevlere devam etmeyi, yan görevleri, görevleri getirmeyi, daha sonra daha fazla yağma ve deneyim puanı için patronlarla savaşmayı seviyorsanız, ironik bir şekilde Shakes ve Fidget'i seveceksiniz. Shakes and Fidget, bir karakter yaratabileceğiniz, arena savaşlarında puan kazanabileceğiniz, tavernalarda takıldığınız, ejderhalarla savaşabileceğiniz, görevlere devam edebileceğiniz ve nihai zafere ulaşmak için çok zaman harcayabileceğiniz hicivli ve tamamen ironik bir MMORPG'dir. Bir karakter yaratmanın, görevlere, yan görevlere, görevlere ulaşmaya, sonra daha fazla yağma ve deneyim puanı için patronlarla savaşmanın tüm heyecanını seviyorsanız, Shakes ve Fidget'i seveceksiniz - elbette ironik bir şekilde. Shakes ve Fidget, en sevdiğiniz fantaziyi ve MMORPG tropes ve mekaniğini içerir, aynı zamanda onları bir dizi komik bükülme ile yeniden hayal eder. MMORPG'lere harika bir yeni bakış ve zaten tüm kıyamet ve kasvet süper ciddi MMORPG oyunlarını oynadıysanız, bu ücretsiz oyunu denemelisiniz. Diğer MMORPG gibi, misyonları, yükseltmeleri, anahtarları, altınları ve maceraları bulmak için vahşi bilinmeyene başlamadan önce ırkınızı, sınıfınızı, cinsiyetinizi seçebilir ve karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Diplomasi, strateji, kaynak yönetimi ve karakter oluşturma konularında çeşitli becerilerinizi ve geliştirmelerinizi geliştirin.

Talimatlar

Çeşitli oyun içi menülerle etkileşim kurmak için farenizi ve klavyenizi kullanın. İstatistiklerinizi yükseltin, diğer oyunculara saldırın, görevler seçin ve diğer oyuncularla ve oyuncu olmayan karakterlerle sohbet edin.

Shakes & Fidget eklendi .io Oyunları.