Bloxd.io, birçok farklı oyun moduna sahip Minecraft tarzı çok oyunculu bir arcade oyunudur. Devasa bir 3D evreni keşfedin ve hayal gücünüzü serbest bırakın, diğer oyunculara karşı çeviklik ve beceri testlerine katılın veya üçüncü şahıs nişancı modunda rakiplerinize meydan okuyun. Karakterin grafik stili ve kullanımı Minecraft'a benzer. Ayrıca orijinal oyunda olduğu gibi yaratıcı modda crafting tablonuzla birçok nesne inşa edebileceksiniz.

- Huzurlu: Bu oyun modu Minecraft'ın yaratıcı moduna benzer, ancak çevrimiçi. Devasa bir harita üzerinde diğer oyuncularla birlikte gelişirsiniz ve inşaatları gerçekleştirmek için farklı kaynaklar toplayabilirsiniz.
- DoodleCube: Önerilen temaya göre bloklarınızla yapılar yapın. Diğer oyuncular, tema nesnesini en iyi kimin temsil ettiğine oy verecek.
- EvilTower : Herhangi bir kontrol noktası olmadan devasa bir kulenin tepesine tırmanın. Çevikliğiniz sayesinde gri bloklar üzerinde hareket edin ve sizi öldürecek ve kuleden aşağı düşürecek kırmızı bloklardan kaçının. Mağazada altın kazanabilecek ve yükseltmeler satın alabileceksiniz. EvilTower, Roblox'ta Tower of Hell prensibini alır.
- BloxdHop: Platformlarda hareket ettiğiniz ve en iyi puanı elde etmek için mümkün olduğunca çok kontrol noktasını geçmeniz gereken bir parkour modudur.
- CubeWarfare: Üçüncü şahıs nişancı modunda diğer oyunculara karşı yarışın. Haritayı dolaşın ve farklı silahlar kullanarak düşmanlarınızı yok edin. Kendinizi korumak için bloklar da yerleştirebilirsiniz.

Bloxd.io eklendi Minecraft Oyunları.
Controls

hareket etmek için WASD
Çalıştırmak için Shift veya W'ye iki kez dokunun
Çömelmek için C, Z, veya Caps Lock
Sohbet etmek için T veya Enter
B dükkan açmak
/ komutu başlatmak için

×