Korkunç oyunlar

Bu korkunç oyunlarda korkunuzla yüzleşmeye hazır mısınız?  Bazı oyunlar tartışmalı, diğerleri ise klasik, soğukkanlı oyunlardan ilham alıyor.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Ghost Escape 3D
Ghost Escape 3DGhost Escape 3D
Noob: Five Nights With Herobrine
Noob: Five Nights With Herobrine Noob: Five Nights With Herobrine
Friday Night Funkin VS Sky Full Week 2
Friday Night Funkin VS Sky Full Week 2Friday Night Funkin VS Sky Full Week 2

Korkunç oyunlar

Bu korkunç oyunlarda korkunuzla yüzleşmeye hazır mısınız?
 Bazı oyunlar tartışmalı, diğerleri ise klasik, soğukkanlı oyunlardan ilham alıyor. Pek çok oyun, korkudan dolayı cildinizin tüylerini diken diken eder. FNAF gibi oyunlardan veya perili hayaletlerle dolu evlerde diğer karakterleri vurmanız gerekenler gibi normal aksiyon oyunlarından. Uyarıldın, Casper ile orada buluşmayacaksın.

Booohoo! Korkma! Korkunuzla yüzleşmek ve adrenalin dozunuzu almak için oynayabileceğiniz çeşitli korkutucu oyunlar var.

Bu vesileyle popüler Five Nights at Freddy oyununu ve saçlarınızı ellerinizden kaldırmak için merdiven atlamaya dayanan bu tür oyunları, zihinsel olarak sizi korkutan oyunları hariç tutmadık, bu yüzden yeni birinci şahıs deneyimleriyle başlıyoruz. Hiç kimsenin ayak basmayacağı yerlerde yürürsünüz: eski terk edilmiş sanatoryumlar, çölün ortasında, dağlarda, en yakın yerleşim yerinden çok uzakta bulunan çeşitli yerler. Başarılı bir korku oyunu için "bulunmuş görüntü" deneyimi sunan mükemmel bir senaryodur. Yanınızda biriyle korkutucu bulacağınız bir deneyim, ama hey, en azından monitörde tek başınıza çığlık atmayacaksınız. Bu korkunç oyunlar kesinlikle her yerde oyuncuları rahatsız ediyor.