Maşa ve Ayı Oyunlari

Maşa ve Ayı Oyunlari koleksiyonu, yaşlarına bakılmaksızın tüm kızlara favori karakterleriyle birlikte oynama fırsatı sunuyor.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Masha ve Ayı'nın pizzacısı
Masha ve Ayı'nın pizzacısıMasha ve Ayı'nın pizzacısı
Oyunlar Çizgi film Oyunları Maşa ve Ayı Oyunlari

Maşa ve Ayı Oyunlari

Maşa ve Ayı Oyunlari koleksiyonu, yaşlarına bakılmaksızın tüm kızlara favori karakterleriyle birlikte oynama fırsatı sunuyor. Küçük ev hanımlarının becerilerini gösterebilir, mutfağı temizleyebilir veya çamaşır yıkayabilirsiniz. Eğer tutkulu bir moda hayranıysanız, spada Masha ile gidebilir veya bebeklerin evini arkadaşlarınızla birlikte düzenleyebilirsiniz. Güçlerini ve zeka oyunlarını deneyebilir, gizli numaraları arayabilir, Masha ile okula gidebilir veya hafıza kartı oyununu keşfedebilirsiniz.

Masha ve ayı oyunları koleksiyonu mevsime bakılmaksızın her yaş için aktiviteler içerir. Easter Bunny ile oynayabilir, bir bahar alerjisinin ne anlama geldiğini ve nasıl tedavi edildiğini öğrenebilirsiniz. Masha'ya diş hekimine eşlik edebilir ve hijyenin önemini keşfedeceksiniz. Sürpriz, Instagram üzerinde kendi kendini değerlendirmek oynayabilir veya Facebook profiliniz için fotoğraf çekebilirsiniz. Oyunlarımızı denemek ve tüm arkadaşlarınızı size maceraya katılmak için davet etmek için meydan okuyun. Masha, ayı ve ünlü çizgi film serisinin tavşanı ile birlikte, daha önce hiç yapmadığınız gibi yeni şeyler öğrenebilir ve eğlenebilirsiniz.