Angry Birds Oyunları

Artık dünyanın her yerinde başarılı olan video oyunundaki ünlü kuşları olan Angry Birds oyunları test etme şansına sahipsiniz.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Angry Heroes
Angry HeroesAngry Heroes
Oyunlar Aksiyon Oyunları Angry Birds Oyunları

Angry Birds Oyunları

Artık dünyanın her yerinde başarılı olan video oyunundaki ünlü kuşları olan Angry Birds oyunları test etme şansına sahipsiniz. Bu oyunlar, sadece bilgisayar veya fare üzerindeki tuşları kullanarak nesneleri, meyveleri, sebzeleri hedeflemek ve eğlenmek isteyen çocuklar için idealdir. Oyunlar seviyelerde yaratılıyor, böylece arkadaşlarınızla rekabet etme ve Angry Birds'le başlayan serüvenin tüm aşamalarını kimin açacağını görebilme fırsatına sahip olursunuz. Ok tuşlarını kullanarak hareket etmek ve kuşların oyunlarımızda ne yapmaları gerektiğini öğrenmek çok kolay.

Hız ve el becerisi oyunlarından hoşlanıyorsanız, Angry Birds oyunları geniş bir versiyonunu seçebilir ve öfkeli kuşlarla koşan, uzay aracını hedefleyen, kuşları sabit bir hedefe saldıran ya da atmak için tuzağa düşüren yetenek oyuncunuzu gösterebilirsiniz. havada kuşlar. Angry Birds ve Bad Piggies, sitemiz tarafından sunulan yeni ücretsiz oyunların serüveninde size eşlik edecek ve size eğlenceli, puan biriktirecek ve oyuncu becerilerinizi hızla ve imrenilecek el becerisiyle geliştirecek.