Moana oyunları

BFF Lovely Kawaii Outfits
BFF Lovely Kawaii OutfitsBFF Lovely Kawaii Outfits
Princess Winter Ice Skating Outfits
Princess Winter Ice Skating OutfitsPrincess Winter Ice Skating Outfits
hot
Moana, Elsa, Rapunzel, Ariel
Moana, Elsa, Rapunzel, ArielMoana, Elsa, Rapunzel, Ariel
Rapunzel OyunlarıRapunzel
Külkedisi OyunlarıKülkedisi
Karlar Ülkesi OyunlarıKarlar Ülkesi
Giydirme OyunlarıGiydirme
Prenses OyunlarıPrenses
Giysi Giydirme OyunlarıGiysi Giydirme
Prenses Giydirme OyunlarıPrenses Giydirme
Giydirme ve makyaj oyunlarıGiydirme ve makyaj oyunları
Kız OyunlarıKız
Disney Prenses OyunlarıDisney Prenses
Prenses Karbeyaz oyunlarıPrenses Karbeyaz oyunları
Oyunlari AuroraOyunlari Aurora
Prenses Anna oyunlarıPrenses Anna oyunları

Moana oyunları

Moana, kesinlikle Disney'deki en egzotik prenseslerden biridir ve bu Moana oyunları ndaki harika serüvenine katılmanızı bekliyor. Sadece 14 yaşında olmasına rağmen, Prenses Moana çok cesur ve iyi arkadaşlarıyla birlikte kabileyi kurtaracak.
Herkesin bir hayali vardır. Güzel Prenses Moana, bir model olmak istiyor. Ama başka birinden çok uzak bir adada yaşıyor. Yani rüyasının yardımıyla interneti tanımak istiyor. Moana ile alışverişe çıkın ve 3 farklı elbise satın alın. Fotoğraf çekmeyi ve bunları Instagram'a yüklemeyi unutmayın.
Onun açık doğası, diğer Disney prensesleriyle beraber olmasına yardım etti, böylece Moana ve Elsa, Anna, Cinderella, Rapunzel, Aurora veya Tiana ile birçok oyunda onunla tanışacaksın.
Moana Coachella festivaline gitmeye hazırlanıyor ve çarpıcı bohem kıyafetleriyle büyülüyor. Bu eğlenceli festivale ilk kez gitmeyi düşünüyor ve çok heyecanlı. Onun için bir boho stili seçin ve bu renkli müzik festivalinde eğlenin!
Başka bir oyunda, Prenses Moana aşıktır ve onun kız arkadaşları onun daha çekici hale gelmesi için bazı değişiklikler yapmasını önerir, ilk erkek arkadaşıyla tanışmak için bazı moda ipuçları sunacaktır.

Moana oyunları, giydirme ve makyaj, kızların favorileri arasındadır çünkü her seferinde görünüşünü değiştiren ve onu sevimli kılan farklı stilleri ve renkleri deneyimlemektedir.
Arkadaşlık Günü'nde Moana, arkadaşlığını kutlamak için en iyi arkadaşı Prenses Belle ile buluşacak. Belle Moana ile tanışmak ve güzel bir hediye yapmak için bekliyor. Belle'in Moana için mükemmel bir hediye seçmesine yardım etmek için bu oyunu oynayın. En iyi arkadaşlar kasabada kutlamaya ve eğlenmeye hazırlar. Bu vesileyle onları hazırlamanız gerekiyor. Bu da Moana'nın saçlarını giymeniz ve giymek için güzel elbiseler ve aksesuarlar seçmeniz gerektiği anlamına geliyor.
Her zaman kızlar Moana'ya saçlarının neden bu kadar güzel olduğunu soruyor, bu oyunlarda Moana'yla bu oyunda bazı ipuçları ve püf noktaları anlatmaya karar veriyor.
Moana, saç modelleri ve makyajın yanı sıra egzotik aksesuarlar için elbiseler seçin. Seçtiğiniz oyundan bağımsız olarak, bu prensesle sürprizlerle dolu harika bir zaman geçireceksiniz.