Prenses Anna oyunları

Prenses Anna animasyonlu Disney Frozen filminden bilinir ve bu bölümde prenses Anna oyunları ile birçok oyun sizi bekliyor.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Fashion Maid Coffee
Fashion Maid CoffeeFashion Maid Coffee
Disney Girls Spring Blossoms
Disney Girls Spring BlossomsDisney Girls Spring Blossoms
Prensesler harikalar diyarında
Prensesler harikalar diyarındaPrensesler harikalar diyarında

Prenses Anna oyunları

Prenses Anna animasyonlu Disney Frozen filminden bilinir ve bu bölümde prenses Anna oyunları ile birçok oyun sizi bekliyor. Burada onu en güzel prenses elbiseleri, balo elbiseleri, parti ya da yürüyüşe giydirme fırsatına sahipsiniz. Sanatçının rolünü oynayacak ve makyajını yapacaksınız, aynı zamanda güzel kestane saçlarını giyeceğiniz kuaförün rolünü de üstleneceksiniz. Ona alışveriş, manikür veya güzellik salonlarına eşlik edeceksiniz. Anna, Kraliçe Elsa'nın Arendelle Krallığı'nın küçük kız kardeşi ve ebedi bir kıştan krallığını kurtarmak ve kız kardeşini geri getirmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Bu oyunların çoğunda Prenses Anna de Arendelle, kız kardeşi Elsa'yla birlikte, diğer Disney prensesleriyle ve aşık olduğu Kristoff ile birlikte. Büyük kız kardeşi Elsa'nın aksine, Prenses Anna çok sıradışı, iyimser, enerji dolu ve zarafetden uzak.

Buz Krallığı'nda maceraya başladığınız prenses Anna oyunları oynayın, aynı zamanda hamile olduğu oyunlar, hamileliğine ve küçük bebeğine de bakın. Doğumda tıbbi yardımını verin, sonra küçük bebeğe bakın. Anna ve Kristoff en mutlu ebeveynler olacak. Çok sayıda dekor ve bebek mobilyaları kullanarak bebek odasını dekore etmelerine yardımcı olun. En sevdiğiniz oyunu seçin ve kız kardeşi Kraliçe Elsa ve Kristoff ile dondurulmuş topraklarda büyülü bir dünyada Prenses Anna ile yürüyün.