Naruto Oyunları

Ben 10 OyunlarıBen 10
Ninja Kaplumbağalar OyunlarıNinja Kaplumbağalar
Ben 10 Omniverse OyunlarıBen 10 Omniverse
Cartoon Network OyunlarıCartoon Network
Batman OyunlarıBatman
Avatar OyunlarıAvatar
Bakugan OyunlarıBakugan
Ateş ve Su OyunlarıAteş ve Su
Ninja OyunlarıNinja
Karete OyunlarıKarete
Macera OyunlarıMacera
Dövüş OyunlarıDövüş
Erkek OyunlarıErkek
Simpson OyunlarıSimpson
Çizgi film OyunlarıÇizgi film

Naruto Oyunları

Naruto serisinin en sevdiğin kahramanı seç ve bu Naruto oyunları birinde üstünlük için savaş. Japon çizgi film hayranları aksiyon ve favori savaşçıları ile dayak var. Oyunlardan birinde, Naruto büyük tehlike altında ve dünyayı fethetmek isteyen tüm canavar ordusuna karşı savaşıyor. Naruto'nun yeteneklerini ve süper büyü güçlerini yenmesine yardım et.

Tek tek oynayabilir veya bu Naruto oyunları iki oyuncuda oynamak için bir arkadaşınızı arayabilirsiniz. Ejderhalara karşı savaşan Dragon Ball kahramanı Naruto ile birlikte olun ve Ejder Ordusunu savunmak için onları yok edecek ateş toplarını serbest bırakmaları gerekir. Başka bir oyunda Naruto, Mario'nun dünyasındakine benzer bir maceraya atılıyor. Para toplayıp kötülük yaratıklara karşı savaşabileceksiniz. Naruto, ateş etme ve eğitim konusunda tutkulu, amcasını ve hedefleri vurmak için atışları başlattığı gücü ayarlamasına yardımcı oluyor.
Sasuke ve Sakura yardımcı olamadığında, Naruto'nun Naruto'nun dayaklarla mücadelesi ile başa çıkmak için tehlikeli maceralar konusunda size çok ihtiyacı var.