Naruto Oyunları

Naruto serisinin en sevdiğiniz kahramanını seçin ve bu Naruto oyunlarından birinde üstünlük için mücadele edin. Japon karikatür hayranları, sevdikleri savaşçılarla aksiyon ve mücadele ediyor. Oyunlardan birinde, Naruto büyük bir tehlike altındadır ve dünyayı fethetmek isteyen bütün bir canavar ordusuna karşı savaşmaktadır. Naruto'nun beceri ve süper büyü güçleriyle onu dövmesine yardımcı olun.

Tek tek oynayabilir ya da bu Naruto oyunlarını iki oynamak için bir arkadaşınızı arayabilirsiniz. Ejderhalarla savaşan Dragon Ball kahramanı Naruto'yla birlikte olun ve Dragon Army'den kendisini savunmak için onları yok edecek ateş toplarını serbest bırakmalıdır. Başka bir oyunda, Naruto Mario'nun dünyasında olduğu gibi bir maceraya çıkıyor. Para toplamak mümkün olacak ve kötü yaratıklarla savaşmak zorunda kalacaksınız. Naruto, okçuluk ve trenler konusunda tutkulu, amcasını ve hedefleri vurmak için vuruşları başlatma gücünü ayarlamasına yardım ediyor.
Sasuke ve Sakura ona yardım edemediğinde, Naruto'nun, dövüşme ile ilgili Naruto'nun mücadelesine başlamak için tehlikeli maceralara çok ihtiyacı var.

Gombis © 2018 - Terms of Use - Privacy Policy