Ninja Kaplumbağalar Oyunları

Ben 10 OyunlarıBen 10
Ben 10 Omniverse OyunlarıBen 10 Omniverse
Cartoon Network OyunlarıCartoon Network
Batman OyunlarıBatman
Avatar OyunlarıAvatar
Transformers OyunlarıTransformers
Naruto OyunlarıNaruto
Power Rangers OyunlarıPower Rangers
Beyblade OyunlarıBeyblade
Ninja OyunlarıNinja
Film OyunlarıFilm
Süper Kahraman OyunlarıSüper Kahraman
Marvel OyunlarıMarvel
Wolverine oyunlarıWolverine oyunları
Oyunlar Film Oyunları Ninja Kaplumbağalar Oyunları

Ninja Kaplumbağalar Oyunları

Ninja Kaplumbağaları seviyor musunuz? Dövüşmekten ve zıplamaktan hoşlanıyor musunuz ve ninja kaplumbağa oyunları mı arıyorsunuz? O zaman harika! Farklı temalara ve farklı tarzlara sahip çok sayıda ninja kaplumbağa oyunu var. Bu Ninja Kaplumbağalar oyunlarında, Ninjutsu dövüş sanatında eğitilmiş dört ninjayla tanışacaksınız.
Ninja Kaplumbağalar kardeştir ve suçlular, kötü yöneticiler ve uzaylı istilacılarla mücadele ederler. Oyunlardan birinde, dört ninja kaplumbağa lego adamlarında savaşıyor, motosiklete binmeyi ve New York şehrini kurtarmayı seviyorlar.

Aksiyon ve macera istiyorsanız bu oyunlar tam size göre! En güzel Ninja Kaplumbağalar oyunlarında adalet için verilen mücadeleye katılın ve aradığınız tüm aksiyon ve maceraya sahip olacaksınız. 4 Ninja kaplumbağanın adı ünlü Rönesans ressamlarından alınmıştır: Leonardo, Donatell, Raphael ve Michelangelo. Ve bu oyunlarda 4 ninja insanlığı kötülüklerden korumak için yaşadıkları şehrin yer altı kanallarında kötü adamlara karşı dünya görüşünden uzak bir mücadele veriyorlar.