Pacman Oyunları

Bu Pacman oyunları, dikkatinizi çekecek ve oyuncu becerilerinizi test etmenize meydan okuyan arcade video oyunlarını keşfetme şansı verir.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Among Dots
Among DotsAmong Dots

Pacman Oyunları

Bu Pacman oyunları, dikkatinizi çekecek ve oyuncu becerilerinizi test etmenize meydan okuyan arcade video oyunlarını keşfetme şansı verir. Kızlar ve erkekler tercihlerine ve yaşlarına göre oyun seçebilecek, labirentten kaçmak istedikleri kadar çok havuç veya hayvan yemek isteyen tavşanlarla paylaşacaklardır. Buz adasında buz toplamanız veya puan toplamak için labirentlerimizden geçmeniz gerekiyor. Zorluklardan hoşlanıyorsanız, şimdi Clovn ve Buegerman yarışmalarını kimin kazanacağını ve daha fazlasını keşfetme şansına sahipsiniz.

Pacman oyunları harika koleksiyonu oyuncuların yeteneklerini geliştirmek için mükemmeldir. Oyunlar karmaşık değildir. Oyunun başında veya oyun sırasında talimatları dikkatlice okuyun, ileri veya atlamak için fareye tıklayın, gezinmek ve harika, renkli ve güzel görünümlü bir maceraya girmek için tuşlara basın. Tehlikeli bir akşam yemeği yiyin ya da gitarist Ninja'yı dinleyin, mümkün olduğu kadar çok sayıda donmuş yer bulmak için labirentini keşfedin ya da yavrularınızın bahçeden dışarı çıkmasına yardımcı olun. Oyunlarımız ücretsizdir ve onları test etmek için sizi bekliyor.