Taksi Oyunları

Şehirde dolaşmak heyecan verici görünüyor mu? Artık heyecan verici taksi oyunları katılma ve sanal para kazanmak için müşterilerinizi gideceğiniz yere götürme, arabanızı kalabalık ve kalabalık bir şehre park etme, klasik arabalardan modern, hızlı arabalara kadar birçok taksi varyantını test etme şansına sahipsiniz.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
LA Taxi Simulator
LA Taxi SimulatorLA Taxi Simulator

Taksi Oyunları

Şehirde dolaşmak heyecan verici görünüyor mu? Artık heyecan verici taksi oyunları katılma ve sanal para kazanmak için müşterilerinizi gideceğiniz yere götürme, arabanızı kalabalık ve kalabalık bir şehre park etme, klasik arabalardan modern, hızlı arabalara kadar birçok taksi varyantını test etme şansına sahipsiniz. Ayrıca, taksi şoförü ehliyetini almak için hangi adımların gerekli olduğunu, önleyici sürüşün nasıl yapıldığını, A noktasından Z noktasına kadar olaysız ve izin verilen hız sınırını aşmadığını öğrenme şansınız var. Sofati, New York veya Bombay üzerinden bulutların arasından geçerek, oyundaki karakterlerin gerektirdiği görevleri yerine getirir ve yeni bir aşama açmak için gereken puanı toplar.

Tepki verme, değişime uyum sağlama ve deneyimli kumarbaz yeteneğinizi geliştirmek için tasarlanan bu bağımlılık sanal ortamında birçok taksi oyunları bulunmaktadır. Arkadaşlarına meydan oku ve el becerisi ve hırs gerektiren bu heyecan verici oyunları birlikte oyna. Mafya veya maymunlarla araba kullanmayı öğrenerek profesyonel bir oyuncu olma ve şampiyonlar ligine katılma şansınız var.