Tren Oyunları

Her zaman bir lokomotif tamircisi olmak istediniz mi? Artık tam hızlı bir trenin rotasını yönlendirmek için kendinizi değiştirerek erişim yollarını engellemekten kaçınmak için insanları tek başlarına hareket ettirerek insanları kurtarmak suretiyle tren oyunları test etme ve kahraman olma şansına sahipsiniz.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Subway Surfers Las Vegas
Subway Surfers Las VegasSubway Surfers Las Vegas

Tren Oyunları

Her zaman bir lokomotif tamircisi olmak istediniz mi? Artık tam hızlı bir trenin rotasını yönlendirmek için kendinizi değiştirerek erişim yollarını engellemekten kaçınmak için insanları tek başlarına hareket ettirerek insanları kurtarmak suretiyle tren oyunları test etme ve kahraman olma şansına sahipsiniz. Çocuklar, trenlerle bağlantılı her şeye tutkuyla bakıyorlar, şimdi harika grafiklerden yararlanan son derece komik oyunları test etmek için kendilerini fırlatma fırsatına sahipler. El becerinizi geliştirmek ve trenle uğraşmak, bu topların yürümesini kontrol etmek, oyunlarımızın sunduğu sanal karakterlerin dikkatini dağıtmak için ustalaşmanız gereken tek fare veya klavye.

Tren oyunları sizi rahatlatmak ve kutsamak, kendinizi yaratmak için yeni şeyler denemek veya zamana karşı köprü kurmak, böylece herhangi bir trenin güvenle dolaşmasını sağlamak için emrinizde. Artık bilet ödemeden araba ya da personel ile seyahat edebilirsiniz çünkü lokomotif içindesiniz ve her şeyi kullanıyorsunuz. Haşlamayı temiz tutmayı ve treni onarmayı öğrenerek yarışı başlatabilirsiniz.