64 Zoo Lane Oyunları

64 Zoo Lane Oyunları

Bu 64 Zoo Lane oyunları, her gece, arkadaşı zürafa boynuna inen ve hayvanların şaşırtıcı maceralarını dinleyen 7 yaşındaki meraklı kız Lucy ile buluşacağız. Animasyon dizisi 64 Zoo Lane, 64 yaşında Zoo Street'teki hayvanat bahçesinin yakınında yaşayan 7 yaşındaki Lucy ile tanıştığımız 26 mevsim 4 mevsim içeriyor. Her gece pencereden dışarı çıkıyor, Georgina'nın uzun boynunda kayıyor dost zürafa ve hayvanların inanılmaz maceralarını dinler.

Bu 64 Zoo Lane oyunları karşılaşılan canlandırma karakterleri arasında Georgina Giraffe, Elephant Nelson, Tickles ve Giggles Monkeys, Boris Bear ve Molly Hippopotamus bulunuyor.
Animasyon arkadaşlığı ve sorumluluğu arttırır. Hikayenin sonunda dost ahlak hakkında tartışmak, sonra yatma vakti ilan etmek. Georgina, yatak odasının penceresinden Lucy'yi yatağa koyar (daha sonra bölümler Lucy'nin esnemesini ve ardından orijinal bölümlerde yatakta iyi uyuduktan sonra, hikayenin kendisinde uyumaya bırakılacaktır). Öğrenme fırsatları: Dil ve kelime hazinesini keşfetmek, karakter seslerinde ve hayvan hikayelerinde tonlama ve anlatım kullanarak, dostluk dahil sosyal ve duygusal sorunları destekleyerek, başkalarına yardım etmeyi ve başkalarını önemsemeyi geliştirerek geliştirilir. TV dizisinin yaratıcısı An Vrombaut, TV dizisindeki hikayelere dayanan altı adet '64 Zoo Lane'i yazdı ve resmetti.
Oyunlar