×
141
Minecraft
Cube Craft 2
Destruction Simulator: Noob and HuggyDestruction Simulator: Noob and HuggyCraftMineCraftMineHacker vs Noob: Monster SchoolHacker vs Noob: Monster SchoolMineCraft RunnerMineCraft RunnerNoob archer monster attackNoob archer monster attackBlocky SiegeBlocky SiegeCube MineCraft OnlineCube MineCraft OnlineSteve HardcoreSteve HardcoreBloxd.ioBloxd.ioForest SteveForest SteveRich Vs ZombiesRich Vs ZombiesMr. Noob vs ZombiesMr. Noob vs ZombiesMineblockMineblockMine TapMine TapBlock Craft 2Block Craft 2Monster School 2Monster School 2Noob DestroyerNoob DestroyerNoob Rush Vs Pro MonstersNoob Rush Vs Pro MonstersZombs.ioZombs.ioMinecraft UnblockedMinecraft UnblockedWorld Craft 2World Craft 2SlitherCraftioSlitherCraftio Craft World Craft WorldMinecaves Lost in SpaceMinecaves Lost in SpaceMonstercraft and BallsMonstercraft and BallsNubic vs Huggy WuggyNubic vs Huggy WuggyHuggy Wuggy in MinecraftHuggy Wuggy in MinecraftMinicraftMinicraftNubic Stunt Car CrasherNubic Stunt Car CrasherGTA MinecraftGTA MinecraftDestruction Simulator: Noob and HuggyDestruction Simulator: Noob and HuggyCraftMineCraftMineHacker vs Noob: Monster SchoolHacker vs Noob: Monster SchoolMineCraft RunnerMineCraft RunnerNoob archer monster attackNoob archer monster attackBlocky SiegeBlocky SiegeCube MineCraft OnlineCube MineCraft OnlineSteve HardcoreSteve HardcoreBloxd.ioBloxd.ioForest SteveForest SteveRich Vs ZombiesRich Vs ZombiesMr. Noob vs ZombiesMr. Noob vs ZombiesMineblockMineblockMine TapMine TapBlock Craft 2Block Craft 2Monster School 2Monster School 2Noob DestroyerNoob DestroyerNoob Rush Vs Pro MonstersNoob Rush Vs Pro MonstersZombs.ioZombs.ioMinecraft UnblockedMinecraft UnblockedWorld Craft 2World Craft 2SlitherCraftioSlitherCraftio Craft World Craft WorldMinecaves Lost in SpaceMinecaves Lost in SpaceMonstercraft and BallsMonstercraft and BallsNubic vs Huggy WuggyNubic vs Huggy WuggyHuggy Wuggy in MinecraftHuggy Wuggy in MinecraftMinicraftMinicraftNubic Stunt Car CrasherNubic Stunt Car CrasherGTA MinecraftGTA MinecraftMinecraft Apple ShooterMinecraft Apple ShooterNoob Nightmare ArcadeNoob Nightmare ArcadeCounter Craft 2 ZombiesCounter Craft 2 ZombiesNoob vs FNAF 2 PlayersNoob vs FNAF 2 PlayersNoob Shooter ZombieNoob Shooter ZombieMineworld Horror: The MansionMineworld Horror: The MansionPUSH NOOBPUSH NOOBMinecraft BuilderMinecraft BuilderKogama MinecraftKogama MinecraftMerry PixmasMerry PixmasFNF Minecraft TakeoverFNF Minecraft TakeoverMinecraft WarsMinecraft WarsPixel Swat Zombie SurvivalPixel Swat Zombie SurvivalShooting Zombie Blocky Gun WarfareShooting Zombie Blocky Gun WarfareMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalNoob vs Zombie 2Noob vs Zombie 2Noob vs CopsNoob vs CopsNoob: Five Nights With Herobrine Noob: Five Nights With Herobrine Block Craft: Zombie AttackBlock Craft: Zombie AttackBlocky Parkour NinjaBlocky Parkour Ninja

Küçük bir ıssız adaya gitmeniz ve Steve'in bir ev inşa etmesine yardım etmeniz gereken heyecan verici bir macera oyunu olan Craft Cube 2'ye hoş geldiniz! Yeni bölgeler keşfedin ve çeşitli görevleri tamamlayarak elde edebileceğiniz değerli doğal kaynaklar ve diğer birçok hazineyle dolu gizemli toprakları keşfedin.

Her şeyden önce, daha iyi yapı malzemeleri yapabileceğiniz en gerekli şeyleri yapmak için yeterli kaynağa sahip olmanız gerekir. Sizden sadece kısa bir mesafede, bir çalışma tezgahı oluşturmak için odun kesebileceğiniz, bu sayede kütükleri işleyebileceğiniz ve tahtalar yapabileceğiniz bir huş korusu var. Bundan sonra, kaynakları çıkarma sürecini önemli ölçüde hızlandırabilen daha gelişmiş araçlara erişim sağlamak için bir forge oluşturmaya başlayın. Pekala, yontulmamış parke taşlarını mükemmel tuğlalara çevirecek bir soba yapmanın zamanı geldi gibi görünüyor. Dilerseniz, istediğiniz kaynakları arayarak zaman kaybetmeden anında almanızı sağlayan ücretsiz yardımcı bonusları kullanabilirsiniz. Sırt çantanızda sadece boş yer kaplayan fazladan birkaç blok varsa, onları çöp kutusuna atın. İstenmeyen tüm ıvır zıvırları, aksesuarlarınızı geliştirmek için gerekli olacak ışıltılı zümrütlerle değiştirin.

Cube Craft 2 eklendi Minecraft Oyunları.
Lego OyunlarıLego
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
RPG OyunlarRPG Oyunlar
Simülasyon OyunlarıSimülasyon
3D Oyunları3D
Inşaat OyunlarıInşaat
Silah OyunlarıSilah
Unity OyunlarıUnity
Keskin Nişancı OyunlarıKeskin Nişancı
Yetenek OyunlarıYetenek
Kale Savunma OyunlarıKale Savunma
GTA OyunlarıGTA
3D Nişan Oyunları3D Nişan
Counter Strike OyunlarıCounter Strike
Piksel OyunlarıPiksel