274
8,2 / 10

Craft World

Minecraft

BoomCraftBoomCraftCraft Doors: Horror RunCraft Doors: Horror RunMinecraft WarsMinecraft Wars5 Nights at Monster School5 Nights at Monster SchoolMinecraft MarioMinecraft MarioCrazy M1neWorldCrazy M1neWorldBlock City WarsBlock City WarsSuper Mario CraftSuper Mario CraftWarzone MercenariesWarzone MercenariesMine Shooter: Huggy's Attack!Mine Shooter: Huggy's Attack!Counter Craft ZombiesCounter Craft ZombiesMineEnergy.funMineEnergy.funMinecraft CountMinecraft CountFNF: Minecraft Funky EditionFNF: Minecraft Funky EditionDestruction Simulator: Noob and HuggyDestruction Simulator: Noob and HuggyMinecraft boyama kitabıMinecraft boyama kitabıKogama MinecraftKogama MinecraftMineClicker 2MineClicker 2Pixel Gun Apocalypse 5Pixel Gun Apocalypse 5Perili HastanePerili HastaneMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalPrison Noob vs ProPrison Noob vs ProMinecraft.ioMinecraft.ioZombiecraftZombiecraftMinecraft PlaygroundMinecraft PlaygroundThe Baby in yellow Craft ModThe Baby in yellow Craft ModDoodle Cube ioDoodle Cube ioDoomcraftDoomcraftCartoon StrikeCartoon StrikeLego MinecraftLego MinecraftBoomCraftBoomCraftCraft Doors: Horror RunCraft Doors: Horror RunMinecraft WarsMinecraft Wars5 Nights at Monster School5 Nights at Monster SchoolMinecraft MarioMinecraft MarioCrazy M1neWorldCrazy M1neWorldBlock City WarsBlock City WarsSuper Mario CraftSuper Mario CraftWarzone MercenariesWarzone MercenariesMine Shooter: Huggy's Attack!Mine Shooter: Huggy's Attack!Counter Craft ZombiesCounter Craft ZombiesMineEnergy.funMineEnergy.funMinecraft CountMinecraft CountFNF: Minecraft Funky EditionFNF: Minecraft Funky EditionDestruction Simulator: Noob and HuggyDestruction Simulator: Noob and HuggyMinecraft boyama kitabıMinecraft boyama kitabıKogama MinecraftKogama MinecraftMineClicker 2MineClicker 2Pixel Gun Apocalypse 5Pixel Gun Apocalypse 5Perili HastanePerili HastaneMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalPrison Noob vs ProPrison Noob vs ProMinecraft.ioMinecraft.ioZombiecraftZombiecraftMinecraft PlaygroundMinecraft PlaygroundThe Baby in yellow Craft ModThe Baby in yellow Craft ModDoodle Cube ioDoodle Cube ioDoomcraftDoomcraftCartoon StrikeCartoon StrikeLego MinecraftLego MinecraftMonster School 2Monster School 2Shooting Zombie Blocky Gun WarfareShooting Zombie Blocky Gun WarfareNoob vs CopsNoob vs CopsMonstercraft and BallsMonstercraft and BallsCube Craft 2Cube Craft 2Noob vs Zombie 2Noob vs Zombie 2Monster School vs Siren HeadMonster School vs Siren HeadNoob: Five Nights With Herobrine Noob: Five Nights With Herobrine Noob Parkour 3DNoob Parkour 3DMineCity BreakersMineCity BreakersMineParkour.clubMineParkour.clubNoob: Zombie Prison EscapeNoob: Zombie Prison EscapeMinecraft Bubble ShooterMinecraft Bubble ShooterCounter CraftCounter CraftBloxd.ioBloxd.ioNoob: Parkour CraftNoob: Parkour CraftNoob VS Evil GrannyNoob VS Evil GrannyVectariaVectariaZOOCRAFTZOOCRAFTMineworld Horror: The MansionMineworld Horror: The Mansion

Steve'in inanılmaz maceralarını özledin mi? O halde "Crafting World: Building" oyununda Minecraft'ın güncellenmiş dünyasına hızlıca geçelim! Adından da tahmin edebileceğiniz gibi bugün en gerçekçi olmayan yapıları inşa edeceğiz. Etrafta pek çok farklı kaynak var: almanız gereken taşlar, çimen, ağaç, su, toprak ve daha birçokları. Toplamda, oyunda 300'den fazla blok ve öğe var! Göreviniz benzersiz bir kare dünya inşa etmektir. Ne ile başlamalıyım? Belki standart? Ana karakter için bir ev inşa etmeye çalışın. Sonuçta, yaşayacak bir yere ihtiyacı olacak. Henüz inşa etmek için bir fikriniz yoksa, devasa yeri keşfedin!

Oyuna başlamadan önce mağazaya gidebilir ve karakteriniz için bir görünüm seçebilirsiniz. Ardından oynayacağınız araziyi seçin. Toplamda 5 tip arasından seçim yapılabilir: Standart, Büyük Dağlar, Karlı Tundra, Düz Dünya ve Ada. Kendinizi bulduğunuz nokta olabildiğince rastgele olabilir. İlk dakikalarda bir mağaradan veya derin bir gölden çıkmanız gerekebilir. Her şeyden önce, inşaat ve kaynaklar için uygun bir yer aramaya başlamalısınız. Madencilik için bir tür araç almanız gerekiyorsa, envantere gidin. Orada birçok ilginç ve yararlı şey bulabilirsiniz. İyi şanlar!

Craft World eklendi Minecraft Oyunları.