×
178
Minecraft
Craft World
BlockpostBlockpostMinecraft WarsMinecraft WarsNoob DestroyerNoob DestroyerMinecraft Apple ShooterMinecraft Apple ShooterCrazy M1neWorldCrazy M1neWorldVoxiom.ioVoxiom.ioCounter CraftCounter CraftWarzone MercenariesWarzone MercenariesMinicraftMinicraftCounter Craft ZombiesCounter Craft ZombiesMinecraft UnblockedMinecraft UnblockedNoob vs Pro: Stick WarNoob vs Pro: Stick WarFNF: Minecraft Funky EditionFNF: Minecraft Funky EditionHide & Seek in MinecraftHide & Seek in MinecraftMinecraft boyama kitabıMinecraft boyama kitabıKogama MinecraftKogama MinecraftMine Farmer 3DMine Farmer 3DPixel Gun Apocalypse 5Pixel Gun Apocalypse 5Perili HastanePerili HastaneShooting Zombie Blocky Gun WarfareShooting Zombie Blocky Gun WarfarePrison Noob vs ProPrison Noob vs ProMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalKlasik Minecraft çevrimiçiKlasik Minecraft çevrimiçiNoob vs Zombie 2Noob vs Zombie 2Noob vs CopsNoob vs CopsDoodle Cube ioDoodle Cube ioMineParkour.clubMineParkour.clubCartoon StrikeCartoon StrikeBlockCraftBlockCraftMonster School 2Monster School 2BlockpostBlockpostMinecraft WarsMinecraft WarsNoob DestroyerNoob DestroyerMinecraft Apple ShooterMinecraft Apple ShooterCrazy M1neWorldCrazy M1neWorldVoxiom.ioVoxiom.ioCounter CraftCounter CraftWarzone MercenariesWarzone MercenariesMinicraftMinicraftCounter Craft ZombiesCounter Craft ZombiesMinecraft UnblockedMinecraft UnblockedNoob vs Pro: Stick WarNoob vs Pro: Stick WarFNF: Minecraft Funky EditionFNF: Minecraft Funky EditionHide & Seek in MinecraftHide & Seek in MinecraftMinecraft boyama kitabıMinecraft boyama kitabıKogama MinecraftKogama MinecraftMine Farmer 3DMine Farmer 3DPixel Gun Apocalypse 5Pixel Gun Apocalypse 5Perili HastanePerili HastaneShooting Zombie Blocky Gun WarfareShooting Zombie Blocky Gun WarfarePrison Noob vs ProPrison Noob vs ProMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalKlasik Minecraft çevrimiçiKlasik Minecraft çevrimiçiNoob vs Zombie 2Noob vs Zombie 2Noob vs CopsNoob vs CopsDoodle Cube ioDoodle Cube ioMineParkour.clubMineParkour.clubCartoon StrikeCartoon StrikeBlockCraftBlockCraftMonster School 2Monster School 2Minesmashers.clubMinesmashers.clubZOOCRAFTZOOCRAFTMonstercraft and BallsMonstercraft and BallsMinicraft: Hidden TreasuresMinicraft: Hidden TreasuresSteve HardcoreSteve HardcoreBlock Craft: Zombie AttackBlock Craft: Zombie AttackNoob: Five Nights With Herobrine Noob: Five Nights With Herobrine Minecraft PlaygroundMinecraft PlaygroundMineCity BreakersMineCity BreakersPixel CraftPixel CraftNoob archer monster attackNoob archer monster attackMinecraft Bubble ShooterMinecraft Bubble ShooterBuildCraftBuildCraftBloxd.ioBloxd.ioNoob: Parkour CraftNoob: Parkour CraftPUSH NOOBPUSH NOOBThe Baby in yellow Craft ModThe Baby in yellow Craft ModParkour Block 5Parkour Block 5Mineworld Horror: The MansionMineworld Horror: The MansionMineblockMineblock

Steve'in inanılmaz maceralarını özledin mi? O halde "Crafting World: Building" oyununda Minecraft'ın güncellenmiş dünyasına hızlıca geçelim! Adından da tahmin edebileceğiniz gibi bugün en gerçekçi olmayan yapıları inşa edeceğiz. Etrafta pek çok farklı kaynak var: almanız gereken taşlar, çimen, ağaç, su, toprak ve daha birçokları. Toplamda, oyunda 300'den fazla blok ve öğe var! Göreviniz benzersiz bir kare dünya inşa etmektir. Ne ile başlamalıyım? Belki standart? Ana karakter için bir ev inşa etmeye çalışın. Sonuçta, yaşayacak bir yere ihtiyacı olacak. Henüz inşa etmek için bir fikriniz yoksa, devasa yeri keşfedin!

Oyuna başlamadan önce mağazaya gidebilir ve karakteriniz için bir görünüm seçebilirsiniz. Ardından oynayacağınız araziyi seçin. Toplamda 5 tip arasından seçim yapılabilir: Standart, Büyük Dağlar, Karlı Tundra, Düz Dünya ve Ada. Kendinizi bulduğunuz nokta olabildiğince rastgele olabilir. İlk dakikalarda bir mağaradan veya derin bir gölden çıkmanız gerekebilir. Her şeyden önce, inşaat ve kaynaklar için uygun bir yer aramaya başlamalısınız. Madencilik için bir tür araç almanız gerekiyorsa, envantere gidin. Orada birçok ilginç ve yararlı şey bulabilirsiniz. İyi şanlar!

Craft World eklendi Minecraft Oyunları.
Lego OyunlarıLego
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
RPG OyunlarRPG Oyunlar
Simülasyon OyunlarıSimülasyon
3D Oyunları3D
Inşaat OyunlarıInşaat
Silah OyunlarıSilah
Unity OyunlarıUnity
Keskin Nişancı OyunlarıKeskin Nişancı
Yetenek OyunlarıYetenek
Kale Savunma OyunlarıKale Savunma
GTA OyunlarıGTA
3D Nişan Oyunları3D Nişan
Counter Strike OyunlarıCounter Strike
Piksel OyunlarıPiksel