Coğrafi Oyunları

Hiç kaşif olmayı hayal ettin mi? Şimdi bu sizin şansınız çünkü coğrafya oyunları seçimlerimizle dünyayı dolaşmak için bir fırsatınız var.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan

Coğrafi Oyunları

Hiç kaşif olmayı hayal ettin mi? Şimdi bu sizin şansınız çünkü coğrafya oyunları seçimlerimizle dünyayı dolaşmak için bir fırsatınız var. Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Asya, Afrika veya Okyanusya ülkelerinin başkentleri olan dünyadaki her ülkenin, komşu ülkelerden, coğrafi şekilleriyle gurur duydukları yerlerden öğrenin. Bu oyunlar yeni şeyler öğrenmenize, bilgi bagajınızı geliştirmenize, edindiğiniz bilgileri test etmenize yardımcı olur.

Coğrafya oyunları, zekanızı geliştirmenize yardımcı olmak için hizmetinizdedir. Sizin için özenle seçilmişlerdi. Testlerimizi seçin ve coğrafyada çok iyi olun. Bu konuyla ilgili herhangi bir konu hakkında konuşabileceksiniz ve öğretmenleriniz ve arkadaşlarınız bu kültürel tarafı keşfetmekten memnuniyet duyacaklardır. Fare ile istediğiniz herhangi bir oyunu oynayabilir ve bilginizi test edebilirsiniz. Herkese dünyadaki her ülkenin nerede olduğunu bildiğinizi, dünyanın kıtalarında veya çevresinde hangi büyük okyanusların veya dağların olduğunu bildiğinizi gösterebilirsiniz. Genel kültüre adanmış bu oyunlar olağanüstü ve sadece sizin gibi tutkulu oyuncular tarafından test edilmeyi bekliyorlar.