Code Lyoko Oyunları

Lego OyunlarıLego
Mordekay ve Rigbi OyunlarıMordekay ve Rigbi
Tarzan OyunlarıTarzan
Cartoon Network OyunlarıCartoon Network
Garfield OyunlarıGarfield
Gumball OyunlarıGumball
Ben 10 Ultimate Alien OyunlarıBen 10 Ultimate Alien
Beyblade OyunlarıBeyblade
Franklin ve Dostları OyunlarıFranklin ve Dostları
Blaze ve Yol Canavarları OyunlarıBlaze ve Yol Canavarları
Çizgi film OyunlarıÇizgi film
İtfaiyeci Sam Oyunlarıİtfaiyeci Sam

Code Lyoko Oyunları

Şimdi Code Lyoko oyunları harika koleksiyonumuzu keşfetme şansına sahipsiniz. Ücretsiz oyunlarımız size uzay savaşına katılma fırsatı sunuyor. Lyoko'nun yapay zeka birimi olarak bilinen Aelitta'ya ya da Lyoko dijital dünyasının diğer karakterlerine karşı savaşmaya yardım edebilirsiniz. Garip, Ulrich, Yumi ve Jeremie emirlerini dinlemeye ve güçlü düşmanlara karşı savaşmaya hazırlar. Gizli nesneleri bulun ve her şeyi yok etmek isteyen düşmanları vurun. Lyoko'nun karakterleri ile savaşmaya hazır olun.

Canavarları öldürmek mi yoksa bomba atmak mı istiyorsun? Bu Code Lyoko oyunları, ünlü Fransız animasyon serilerinden en sevdiğiniz karakterlerle yapmak için doğru fırsatı sunuyor. Oyunlarımızın açıklamaları basittir ve her katılımcıyı anlarsınız, bu yüzden canavarlara karşı mücadeleyi kazanmak zorunda olduğunuzdan endişe etmeyin. Düşman uzaylarını yok etmek mi istiyorsun? Sitede sunulan kategoriden doğru oyunu seçin ve ne kadar iyi olduğunuzu kanıtlama fırsatına sahip olun.

Oyunlarımız çok hızlı bir şekilde yüklenir, böylece fareyi hazırlar ve parmaklarınızı klavyeye koyup eğlenceye başlamak için 3, 2, 1, START!