Fırlatma Oyunları

Atıcı yeteneklerinizi sınamak ister misiniz? Yaşına bakmaksızın herhangi bir çocuk için uygun olan fırlatma oyunları seçmeyi deneyin.

Princess Easter Fashion Story
Princess Easter Fashion StoryPrincess Easter Fashion Story
Oyunlar Yetenek Oyunları Fırlatma Oyunları

Fırlatma Oyunları

Atıcı yeteneklerinizi sınamak ister misiniz? Yaşına bakmaksızın herhangi bir çocuk için uygun olan fırlatma oyunları seçmeyi deneyin. Atış oyunlarını salyangoz sapanları, roketatar, tahrip olmuş baloncuklarla test edebilir, insanları mancınık ile fırlatabilir ve kaleleri yıkabilirsiniz. Her şeyin bir mantığı vardır ve kazanmak için iyi düşünülmüş bir strateji gerektirir. Hangi pozisyonda çekim yaptığınız, hangi yöne hedeflediğiniz ve özellikle en yüksek efekti elde etmek için hangi hedef noktayı seçtiğinizi ve yeni bir oyun seviyesine geçmek için gereken noktaları dolaylı olarak çok önemlidir.

Fırlatma oyunları alan, konsantrasyon, titremeler, el becerisi hareketlerini içerir. Deneyimli veya amatör oyuncular, heyecan verici oyunlarımızın, onları animasyonlu veya sanal dünyadaki tanıdık karakterlerle birlikte rahatlamak ve eğlendirmek için tasarlanmış eğlenceli ve heyecan verici bir dünyaya dönüştürmek için eşit şanslara sahip. Vikingler, Korsanlar, Kaleler veya Kuleler, Drag Rockets, Silahlar, Mancınıklarla Mücadele. Yeni numaralar öğrenmek ve ücretsiz olarak eğlenmek için tüm şansınız var.