×
226
MineEnergy.funMineEnergy.funMonstercraft and BallsMonstercraft and BallsMinecraft SurvivalMinecraft SurvivalVoxiom.ioVoxiom.ioPixel Gun Apocalypse 5Pixel Gun Apocalypse 5FNF Minecraft TakeoverFNF Minecraft TakeoverMinicraftMinicraftMine CloneMine CloneNoob: Tower DefenseNoob: Tower DefenseCrazy Pixel ApocalypseCrazy Pixel ApocalypseGTA MinecraftGTA MinecraftRich Vs ZombiesRich Vs ZombiesPUSH NOOBPUSH NOOBFlag CaptureFlag CapturePixel Swat Zombie SurvivalPixel Swat Zombie SurvivalNoob: Five Nights With Herobrine Noob: Five Nights With Herobrine Craftnite.ioCraftnite.ioCrazy Pixel WarfareCrazy Pixel WarfarePixel Battle RoyalePixel Battle RoyaleMinecraft.ioMinecraft.ioMinecraft PlaygroundMinecraft PlaygroundPixel CraftPixel CraftMinesmashers.clubMinesmashers.clubNoob Trolls ProNoob Trolls ProHayatta Kalma Minecraft   Seçilmiş YolHayatta Kalma Minecraft Seçilmiş YolForest SteveForest SteveMineParkour.clubMineParkour.clubMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalMine TapMine TapMini CraftMini CraftMineEnergy.funMineEnergy.funMonstercraft and BallsMonstercraft and BallsMinecraft SurvivalMinecraft SurvivalVoxiom.ioVoxiom.ioPixel Gun Apocalypse 5Pixel Gun Apocalypse 5FNF Minecraft TakeoverFNF Minecraft TakeoverMinicraftMinicraftMine CloneMine CloneNoob: Tower DefenseNoob: Tower DefenseCrazy Pixel ApocalypseCrazy Pixel ApocalypseGTA MinecraftGTA MinecraftRich Vs ZombiesRich Vs ZombiesPUSH NOOBPUSH NOOBFlag CaptureFlag CapturePixel Swat Zombie SurvivalPixel Swat Zombie SurvivalNoob: Five Nights With Herobrine Noob: Five Nights With Herobrine Craftnite.ioCraftnite.ioCrazy Pixel WarfareCrazy Pixel WarfarePixel Battle RoyalePixel Battle RoyaleMinecraft.ioMinecraft.ioMinecraft PlaygroundMinecraft PlaygroundPixel CraftPixel CraftMinesmashers.clubMinesmashers.clubNoob Trolls ProNoob Trolls ProHayatta Kalma Minecraft   Seçilmiş YolHayatta Kalma Minecraft Seçilmiş YolForest SteveForest SteveMineParkour.clubMineParkour.clubMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalMine TapMine TapMini CraftMini CraftMineCity BreakersMineCity BreakersMonster School 3Monster School 3Herobrine vs HackerHerobrine vs HackerMine World EscapeMine World EscapeDoomcraftDoomcraftNubic vs Huggy WuggyNubic vs Huggy WuggyRagdoll FighterRagdoll FighterMine Farmer 3DMine Farmer 3DCounter Craft 2 ZombiesCounter Craft 2 ZombiesPUBG PixelPUBG PixelCrazysteve.ioCrazysteve.ioNoobWarsNoobWarsNoob vs FNAF 2 PlayersNoob vs FNAF 2 PlayersCrazy M1neWorldCrazy M1neWorldMy Craft: Craft AdventureMy Craft: Craft AdventureMinecraft Bubble ShooterMinecraft Bubble ShooterPixel Gun Apocalypse 2Pixel Gun Apocalypse 2VectariaVectariaNoob: Monsters AdventureNoob: Monsters AdventureNOOB VS 1000 FREDDYSNOOB VS 1000 FREDDYS
Macera Oyunları Minecraft Oyunları Klasik Minecraft çevrimiçi

Sonunda Minecraft Classic tarayıcıda mevcut! Geliştirici Mojang, oyunun 10. yılını kutlamak için popüler video oyununun tarayıcı sürümünü yayınladı! Geçmişte artık Minecraft istemcisi aracılığıyla Minecraft Classic oynayabilir ve artık gerekli olmayacak, tarayıcıda oynayabilirsiniz!
Minecraft ilk kez 17 Mayıs 2009'da halka açıldı, bugün ilk yayınlandığı tarihte yayınlandı! Bu, inşa edebileceğiniz sadece 32 Blok olduğu ve tüm orijinal böceklerin orada olduğu anlamına gelir! Dolayısıyla, en son sürüme alışkınsanız, oyunun nasıl geliştiğini görmek oldukça şok edici olabilir. Mojang'dan Tom Stone'dan alıntı yapmak için: "Sadece 32 blokla inşa edilecek tüm orijinal böcekler ve (ara yüz) sadece bir anne sevebilir, Minecraft 2009 hatırladığımızdan daha da muhteşem!"

Klasik versiyon, bazı versiyonlarının halka duyurulduğu ilk geliştirme aşamasıydı. Başlangıçta "Minecraft Alpha" olarak adlandırıldı. Bu yüzden tüm güncellemeler ve açılımlardan önceki sürüm. Minecraft Classic'ten ne bekleyebilirsiniz?

Öncelikle, sadece 32 blokunuz var, böylece bina kapasiteniz sınırlı olacak.
Bu versiyonda canavar ya da düşman yok. Bu yüzden karanlıktan önce evde olursanız endişelenmenize gerek yok.
Eski günlerde, kum bloklar nadirdi ve sadece bir blok kalınlığındaki plajlarda ortaya çıktı. Bu yüzden kum bloklarını boşa harcama!
Klasik versiyonda, karakterin kolları yürürken çılgınca kanatlar. Bu çok komik!
İlk piyasaya çıkışından bu yana Minecraft, şimdiye kadarki en popüler video oyunlarından biridir. Bugün Google Play Store ve Apple store'daki en iyi mobil oyunlardan biri! Oyun 2014 yılında Microsoft tarafından 2.5 Milyar dolara satın alındı.

Kontroller
WASD taşımak için
Bir bloğu yok etmek / yerleştirmek için sol tıklayın
Yapı moduna geçmek için sağ tıklayın
Bir blok seçmek için sayı tuşları
Konumu kaydetmek için '' Enter ''
Konumu yüklemek için R
Bloklar menüsünü açmak için B
Sohbet etmek
Sis değiştirmek için F

Hayatta kalma oyunu olan Minecraft'ta hazineleri nerede bulacağınızı bilmek önemli, kaynakları geliştireceksiniz. Bu çevrimiçi sürümde Klasik Minecraft arkadaşlarınızla oynanabilir, 9 taneye kadar arkadaş davet edebilirsiniz.

Minecraft, yapıları inşa etmek ve maceraya devam etmek için her türlü kaynağa ihtiyaç duyacağınız bir keşif ve hayatta kalma oyunudur. Belki de asıl zorluklardan biri kaynakları bulmak ve çoğu sizi Minecraft haritasında dağılmış hazine sandıklarında buluyor.

Bununla birlikte, Minecraft'ın hazinelerini bulmak için çok sayıda ortak yer vardır.

 

Klasik Minecraft çevrimiçi eklendi Minecraft Oyunları.
Lego OyunlarıLego
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
RPG OyunlarRPG Oyunlar
Simülasyon OyunlarıSimülasyon
3D Oyunları3D
Inşaat OyunlarıInşaat
Silah OyunlarıSilah
Unity OyunlarıUnity
Keskin Nişancı OyunlarıKeskin Nişancı
Yetenek OyunlarıYetenek
Kale Savunma OyunlarıKale Savunma
GTA OyunlarıGTA
3D Nişan Oyunları3D Nişan
Counter Strike OyunlarıCounter Strike
Piksel OyunlarıPiksel