×
23
Bomb It MissionBomb It MissionBomb It 4Bomb It 4Bomb It 7Bomb It 7Bomb It 3Bomb It 3Bomb It 2Bomb It 2Bomb It 6Bomb It 6Bomb itBomb itŞirinler renkŞirinler renkRacing Rocket 2Racing Rocket 2Hospital HustleHospital HustleOld City StuntOld City StuntFootball LegendsFootball LegendsNormal Pool 2 oyuncuNormal Pool 2 oyuncuAdventure time rumble in the nightosphereAdventure time rumble in the nightosphereCar Parking City DuelCar Parking City DuelStick Figure Badminton 3Stick Figure Badminton 3Mad FishMad FishATV Ultimate OffRoadATV Ultimate OffRoadZombie Parade DefenseZombie Parade DefenseCity Bike Stunt 2City Bike Stunt 2Crazy 2 Player Moto RacingCrazy 2 Player Moto RacingSpear of JanissarySpear of JanissaryShadow FightsShadow FightsSteve VS AlexSteve VS AlexZombie Mission 9Zombie Mission 9Grand City MissionsGrand City MissionsRed and Blue Stickman HuggyRed and Blue Stickman HuggyDesert City StuntDesert City StuntDash PartyDash PartyMetal Army War: RevengeMetal Army War: RevengeGang Fall PartyGang Fall PartyMaya maceraMaya maceraMedieval Battle 2PMedieval Battle 2PFly Car Stunt 3Fly Car Stunt 3Bow Master OnlineBow Master OnlineDragon Simulator MultiplayerDragon Simulator MultiplayerFlying Cars EraFlying Cars EraTank Battle ArenaTank Battle ArenaFootball MastersFootball MastersFunny Food DuelFunny Food DuelPrison Noob vs ProPrison Noob vs ProWhat a Leg 2 PlayerWhat a Leg 2 PlayerMini Savaşlar - 2 , 3 , 4, 5, 6 OyuncuMini Savaşlar - 2 , 3 , 4, 5, 6 OyuncuKırmızı vs mavi Çok oyunculu oyunKırmızı vs mavi Çok oyunculu oyunFutbol SumoFutbol SumoMoney Movers 2Money Movers 2NoobWarsNoobWarsHug and Kis CityHug and Kis CityRed and Blue Stickman Huggy 2Red and Blue Stickman Huggy 2Cartoon Racers: North PoleCartoon Racers: North PoleMarceline vs Buz kralıMarceline vs Buz kralıBob The RobberBob The RobberSalyangoz Bob 3Salyangoz Bob 3Golf BattleGolf BattleToy Car SimulatorToy Car SimulatorClassic BowlingClassic BowlingSilah canavarlarSilah canavarlarAmbulans sürüş simülatörü oyunuAmbulans sürüş simülatörü oyunuMy dolphin show 8My dolphin show 8Grenade HitGrenade HitTrafik kontrolü otomatik içinTrafik kontrolü otomatik içinMao Mao: Jöle CanavarıMao Mao: Jöle CanavarıTom Clancy's ShootoutTom Clancy's ShootoutTaş, makas, kağıtTaş, makas, kağıtHug and Kis CityHug and Kis CityDisney uçaklarından uçaklar sürmekDisney uçaklarından uçaklar sürmekBlaze bir robot yapıyorBlaze bir robot yapıyorMy Shark ShowMy Shark ShowFreaky Monster RushFreaky Monster RushDrunk-Fu: Eksik ustalarDrunk-Fu: Eksik ustalarKid-E-Cats Educational GamesKid-E-Cats Educational GamesSamurai Cat SpinnerSamurai Cat SpinnerBow Master OnlineBow Master OnlineDinosaurs Merge MasterDinosaurs Merge MasterShift RunShift RunPoly ve Mermer LabirentPoly ve Mermer LabirentBulaşık YıkamaBulaşık YıkamaSki Master 3DSki Master 3DPeppa Pig Jigsaw PuzzlePeppa Pig Jigsaw PuzzleCastel Wars: New EraCastel Wars: New Era

Hayır, duyduğun havai fişek değil, popüler dizinin 5. oyununun heyecan verici savaş alanlarından gelen durdurulamaz patlamalar, Bomb It 5! Zorlu oyun ve aksiyon dolu renkli seviyeler 5. kez geri döndü ve rakiplerinize bir kez daha karşı karşıya gelmeye hazır olmalısınız! Bombalar, çeşitli silahlar ve araçlar sizleri bekliyor, böylece oyunda en iyi bombardıman olan düşmanları gösterebilirsiniz! Sağır edici gürültü ve bombaların karşı konulamaz şok dalgası birçokları için çok korkutucu olabilir, ancak birçok seviyeden sonra, emektarınızın rozetini kazandınız ve bu savaş unsurlarından etkilenmediniz. Hareketin merkezinde olmanın sevinci! Patlama dumanlarından oluşan kalın bulutun altında savaş alanı yatıyor. Her rakibiniz bu mücadelenin yalnız kalanı olmaya kararlı. Ya sen? Bu eğlenceli oyun serisindeki diğer oyunlara benzer olarak, oyuncu olarak amacınız basit: savaş alanında duran son oyuncu olun. Bu amaca ulaşmak için cephaneliğinde birçok araç var. Birincil silahın, patlayıcı bombaların.

Her seviyede bir haritanın köşesine yerleştirilecek ve farklı bloklardan yapılmış bir duvarla çevrili olacaksınız. İlk işiniz, bombalarınızı yanına koyarak duvarları temizlemeli ve patlamadan kaçmak için zamanla kaçmalıdır. Rakiplerinize giden yoldaki duvarları ve diğer engelleri temizlerken, size sınırlı bir süre için farklı güçler verecek güçlendirici güçlerle karşılaşabilirsiniz. Bunlar kalkanlar, silahlar, hız tutkunları ve hatta yenilmezlik olabilir! Onları akıllıca kullanın ve her seviyede canlı kalan son oyuncu olmak için tüm rakiplerinizi yenin! Bomb It 5'in sunduğu diğer oyun modlarını oynamaya devam edin! Veya diğer Bomb It oyunları koleksiyonumuzu ziyaret edin ve serinin diğer oyunlarında maceranıza devam edin!

Özellikler:

  • Oynamak için 6 farklı harita
  • 4 zorlu oyun modu
  • 3 zorluk ayarı
  • Karakterinizin görünümünü özelleştirin

Kontroller:

  • 1 oyuncu modunda, hareket etmek için ok tuşlarını ve bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın.
  • 2 oyunculu modda, oynatmak için WASD tuşlarını ve oynatıcı 1 olarak bir bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın.
  • Hareket etmek için ok tuşlarını ve 2. oyuncu olarak bir bomba yerleştirmek için GİRİŞ tuşunu kullanın.
Bomb It 5 eklendi Bombacı Oyunları.
Iki Kişilik OyunlarıIki Kişilik
Strateji OyunlarıStrateji
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
Mario OyunlarıMario
Ateş ve Su OyunlarıAteş ve Su
Sonic OyunlarıSonic
Atari OyunlarıAtari
Maden OyunlarıMaden
Labirent OyunlarıLabirent
Macera OyunlarıMacera
Yetenek OyunlarıYetenek
Aksiyon OyunlarıAksiyon
Erkek OyunlarıErkek