Hayır, duyduğun havai fişek değil, popüler dizinin 5. oyununun heyecan verici savaş alanlarından gelen durdurulamaz patlamalar, Bomb It 5! Zorlu oyun ve aksiyon dolu renkli seviyeler 5. kez geri döndü ve rakiplerinize bir kez daha karşı karşıya gelmeye hazır olmalısınız! Bombalar, çeşitli silahlar ve araçlar sizleri bekliyor, böylece oyunda en iyi bombardıman olan düşmanları gösterebilirsiniz! Sağır edici gürültü ve bombaların karşı konulamaz şok dalgası birçokları için çok korkutucu olabilir, ancak birçok seviyeden sonra, emektarınızın rozetini kazandınız ve bu savaş unsurlarından etkilenmediniz. Hareketin merkezinde olmanın sevinci! Patlama dumanlarından oluşan kalın bulutun altında savaş alanı yatıyor. Her rakibiniz bu mücadelenin yalnız kalanı olmaya kararlı. Ya sen? Bu eğlenceli oyun serisindeki diğer oyunlara benzer olarak, oyuncu olarak amacınız basit: savaş alanında duran son oyuncu olun. Bu amaca ulaşmak için cephaneliğinde birçok araç var. Birincil silahın, patlayıcı bombaların.

Her seviyede bir haritanın köşesine yerleştirilecek ve farklı bloklardan yapılmış bir duvarla çevrili olacaksınız. İlk işiniz, bombalarınızı yanına koyarak duvarları temizlemeli ve patlamadan kaçmak için zamanla kaçmalıdır. Rakiplerinize giden yoldaki duvarları ve diğer engelleri temizlerken, size sınırlı bir süre için farklı güçler verecek güçlendirici güçlerle karşılaşabilirsiniz. Bunlar kalkanlar, silahlar, hız tutkunları ve hatta yenilmezlik olabilir! Onları akıllıca kullanın ve her seviyede canlı kalan son oyuncu olmak için tüm rakiplerinizi yenin! Bomb It 5'in sunduğu diğer oyun modlarını oynamaya devam edin! Veya diğer Bomb It oyunları koleksiyonumuzu ziyaret edin ve serinin diğer oyunlarında maceranıza devam edin!

Özellikler:

  • Oynamak için 6 farklı harita
  • 4 zorlu oyun modu
  • 3 zorluk ayarı
  • Karakterinizin görünümünü özelleştirin

Kontroller:

  • 1 oyuncu modunda, hareket etmek için ok tuşlarını ve bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın.
  • 2 oyunculu modda, oynatmak için WASD tuşlarını ve oynatıcı 1 olarak bir bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın.
  • Hareket etmek için ok tuşlarını ve 2. oyuncu olarak bir bomba yerleştirmek için GİRİŞ tuşunu kullanın.
Bomb It 5 eklendi Bombacı Oyunları.