×
19
Bomb It 4Bomb It 4Bomb It 7Bomb It 7Bomb It 2Bomb It 2Bomb It 3Bomb It 3Bomb It 5Bomb It 5Bomb It MissionBomb It MissionBomb itBomb itMedieval Battle 2PMedieval Battle 2PZombie Mission 4Zombie Mission 4Ultimate Robo Duel 3DUltimate Robo Duel 3DZombie Parade DefenseZombie Parade DefenseHospital HustleHospital HustleKötü dondurma 3Kötü dondurma 3Zombie Mission 11Zombie Mission 11Zombie Mission 7Zombie Mission 7Mini Fighters StrikeMini Fighters StrikeZombie MissionZombie MissionFlying Car Stunt 3Flying Car Stunt 3Dragon Simulator MultiplayerDragon Simulator MultiplayerDeath Race: Monster ArenaDeath Race: Monster ArenaAdventure time rumble in the nightosphereAdventure time rumble in the nightosphereMine Brothers The Magic TempleMine Brothers The Magic TempleOld City StuntOld City StuntFall Friends ChallengeFall Friends ChallengeKırmızı vs mavi Çok oyunculu oyunKırmızı vs mavi Çok oyunculu oyunStick Warrior Hero BattleStick Warrior Hero BattleBad Ice Cream 1Bad Ice Cream 1Zombie Parade Defense 6Zombie Parade Defense 6Zombie Mission 5Zombie Mission 5Double Street FightDouble Street FightPeppa Pig WarPeppa Pig WarDrunken DuelDrunken DuelSuper Speed RacerSuper Speed RacerKingdom of ToiletsKingdom of ToiletsKahramanlar efsanesiKahramanlar efsanesiMini Golf BuddiesMini Golf BuddiesArrow SpamArrow SpamFootball MastersFootball Mastersİyi adamlar kötü adamlara karşıİyi adamlar kötü adamlara karşıCity Car StuntCity Car StuntTennis MasterTennis MasterZombie Mission 10: More MayhemZombie Mission 10: More MayhemStick Figure Badminton 3Stick Figure Badminton 3City Truck DriverCity Truck DriverSumo.ioSumo.ioBow Master OnlineBow Master OnlineKingdom of PixelsKingdom of PixelsCity Minibus DriverCity Minibus DriverTaş, makas, kağıtTaş, makas, kağıtKissy Missy and Huggy WuggyKissy Missy and Huggy WuggyCutting EdgeCutting EdgeToontubersToontubersTiny runnersTiny runnersMoney Movers 2Money Movers 2Wounded SummerWounded SummerAqua Park DriftAqua Park DriftLunch Box ReadyLunch Box ReadyEndless FantasyEndless FantasyThe CargoThe CargoDrunk-Fu: Eksik ustalarDrunk-Fu: Eksik ustalarMermaid My Valentine CrushMermaid My Valentine CrushSalyangoz Bob 3Salyangoz Bob 3SQUID GAME 2SQUID GAME 2Dinosaurs Merge MasterDinosaurs Merge MasterConduct THIS!Conduct THIS!Salyangoz Bob 6: KışSalyangoz Bob 6: KışCanavarlar köyünü savunCanavarlar köyünü savunTesisatçı: uygun borularTesisatçı: uygun borularFNF vs Cyclops and GroomFNF vs Cyclops and GroomAkvaryumdaki balıkların bakımıAkvaryumdaki balıkların bakımıPeri Makyaj Seti Fabrikası: Kraliyet PrensesleriPeri Makyaj Seti Fabrikası: Kraliyet PrensesleriÖrümcek Adam duvar gezginiÖrümcek Adam duvar gezginiCooking ManiaCooking ManiaTavuk Briyani pişirmeTavuk Briyani pişirmeKız ve oğlan yangın su 4Kız ve oğlan yangın su 4Crossy ChickenCrossy ChickenSauna RunSauna RunArrow SpamArrow Spam My Mini Zoo My Mini ZooSquid GameSquid Game

Mayhem ve sağır edici patlamalar, çılgınca popüler olan oyun serisinin altıncı oyunu Bomb It 6 ile geri döndü! Savaş alanı bomba yağmuru altında kaldı ve patlayıcıları nihai hedefinize ulaşmak için manipüle ederek bu garip durumu avantaja çevirmelisiniz! Alana adım atın ama başınızı izleyin! Bir bombanın savaş alanına nereye ineceğini asla bilemezsiniz! Seni küllere indirgeme konusunda başarılı olmadan önce rakiplerini yenmek için stratejik düşünme becerilerine ve kusursuz zamanlamaya sahip misin? Öğrenmek istiyorsanız, o başlat düğmesine basın ve yolculuğunuzun başlamasına izin verin! Bombalarınız nerede? Kelimenin tam anlamıyla gökten yağmur yağdığında, kim bu kadar ağır şeyler taşımalı? Bu inanılmaz eğlenceli dizinin altıncı oyunda, şeyleri havaya uçurmak için etrafında bomba taşımak zorunda değilsiniz! Bunun yerine, bombalar düzenli aralıklarla gökten yağar ve patlamadan önce onları rakiplerinize doğru itmelisiniz.

Bomb 6 yeni ilavelerle doludur ve serinin önceki oyunları gibi 4 yerine 5 farklı oyun modu sunar! Bu birçok modla sizi saatlerce eğlendirecek bir meydan okuma bulacağınızdan eminiz.
Arcade modu aynı kalır ve tüm düşmanlarını öldürmeye çalışmalısın. Savaş royale oyun modunda 10 düşman öldür ve muzaffer ismini al! Yeşil bölge modu, on yeşil bölgeyi işgal etmeniz gereken eğlenceli bir oyun sunuyor. Işıldayan altına dayanamaz mıyım? O zaman hazine izi sadece sizin için, 10 para toplamak zorunda olan moddur! Daha fazlasını halledebilir misin? Sizin için mükemmel bir oyun oluşturmak için oyuna başlamadan önce zorluk, oyuncu miktarı, seviyeleri ve diğer seçenekleri ayarlayabilirsiniz!

Aksiyon ve heyecan bu şaşırtıcı serinin diğer oyunlarında devam ediyor! Kendiniz görmek için Bomb It oyun koleksiyonumuza göz attığınızdan emin olun!

Özellikler:

  • 5 farklı oyun modu
  • Unlockable kıyafetler
  • Oynamak için birçok karakter
  • 2D grafikler

Kontroller:

  • 1 oyuncu modunda, hareket etmek için ok tuşlarını ve bir bomba itmek için boşluk tuşunu kullanın.
  • 2 oyuncu modunda, hareket etmek için WASD tuşlarını ve bir oyuncu olarak bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. Hareket etmek için ok tuşlarını ve oyuncu 2 olarak bir bomba yerleştirmek için ENTER tuşunu kullanın.
Bomb It 6 eklendi Bombacı Oyunları.
Iki Kişilik OyunlarıIki Kişilik
Strateji OyunlarıStrateji
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
Mario OyunlarıMario
Ateş ve Su OyunlarıAteş ve Su
Sonic OyunlarıSonic
Atari OyunlarıAtari
Maden OyunlarıMaden
Labirent OyunlarıLabirent
Macera OyunlarıMacera
Yetenek OyunlarıYetenek
Aksiyon OyunlarıAksiyon
Erkek OyunlarıErkek