24
Bomb It 4Bomb It 4Bomb It 7Bomb It 7Bomb It 2Bomb It 2Bomb It 3Bomb It 3Bomb It 5Bomb It 5Bomb It MissionBomb It MissionBomb itBomb itMad Cars Racing and CrashMad Cars Racing and CrashCity Car Stunt 2City Car Stunt 22 Player Moto Racing2 Player Moto RacingDesert City StuntDesert City StuntCastel Wars: New EraCastel Wars: New EraLudo HeroLudo HeroKötü dondurma 3Kötü dondurma 3Zoom-Be 3Zoom-Be 3Zombie Mission 10Zombie Mission 10Eat Blobs SimulatorEat Blobs SimulatorFighter Legends DuoFighter Legends DuoZombie MissionZombie MissionKahramanlar efsanesiKahramanlar efsanesiDrunken boxersDrunken boxersCar Parking City DuelCar Parking City DuelCity Car StuntCity Car StuntZombie Parade Defense 3Zombie Parade Defense 3Zombie Parade Defense 2Zombie Parade Defense 2Island Monster OffroadIsland Monster Offroad8 Ball pool online billiards8 Ball pool online billiardsKlasik tavlaKlasik tavlaZombie Mission 12Zombie Mission 12Finger Soccer 2020Finger Soccer 2020Two Lambo Rivals: DriftTwo Lambo Rivals: DriftZombie Parade DefenseZombie Parade DefenseSky City RidersSky City RidersPeppa Pig WarPeppa Pig WarCity Car Stunt 3City Car Stunt 3Balık yemek balık Çok oyunculu oyunBalık yemek balık Çok oyunculu oyunEpic Battle Puzzle for 2 PlayersEpic Battle Puzzle for 2 PlayersUltimate Flying Car 2Ultimate Flying Car 2Soccer SnakesSoccer SnakesTic Tac Toe 2 PlayerTic Tac Toe 2 PlayerLangırtLangırtZombie Mission 3Zombie Mission 3Football MastersFootball Mastersİyi adamlar kötü adamlara karşıİyi adamlar kötü adamlara karşıMonopoly OnlineMonopoly OnlineSanta RevengeSanta RevengeMetal Army WarMetal Army WarTennis MasterTennis MasterStick Fighter 3DStick Fighter 3DSumo.ioSumo.ioDIY Prom DressDIY Prom DressSuper Bomberman 5Super Bomberman 5Uphill Rush Slide JumpUphill Rush Slide JumpHayvanat bahçesindeki hayvanlarla futbolHayvanat bahçesindeki hayvanlarla futbolThe Tom and Jerry Show: Cheese DashThe Tom and Jerry Show: Cheese DashFriday Night Funkin: CG5 EditionFriday Night Funkin: CG5 EditionHide & Seek in MinecraftHide & Seek in MinecraftAraba vs polisler 2Araba vs polisler 2My Shark ShowMy Shark ShowMilitary SquadMilitary SquadArcher DefenseArcher DefenseBlaze bir robot yapıyorBlaze bir robot yapıyorEgg FarmEgg FarmIdle Miner Space RushIdle Miner Space RushAmong Us: Who is Impostor?Among Us: Who is Impostor?Salyangoz Bob 6: KışSalyangoz Bob 6: KışTren simülatörü: Demiryolu hattı ile kesişimi kontrol ederTren simülatörü: Demiryolu hattı ile kesişimi kontrol ederBomb It 2Bomb It 2Friday Night Funkin With LyricsFriday Night Funkin With LyricsAqua Park DriftAqua Park DriftThe Happos Family Balloon RideThe Happos Family Balloon RideHTML5 PacmanHTML5 PacmanCrossy ChickenCrossy ChickenDestiny RunDestiny RunKız ve oğlan yangın su 4Kız ve oğlan yangın su 4Dragon Queen Wedding DressDragon Queen Wedding DressMy FarmMy FarmBinanın zemini atlayan kaçışBinanın zemini atlayan kaçışLifetime RunLifetime RunTavuk Briyani pişirmeTavuk Briyani pişirme

Mayhem ve sağır edici patlamalar, çılgınca popüler olan oyun serisinin altıncı oyunu Bomb It 6 ile geri döndü! Savaş alanı bomba yağmuru altında kaldı ve patlayıcıları nihai hedefinize ulaşmak için manipüle ederek bu garip durumu avantaja çevirmelisiniz! Alana adım atın ama başınızı izleyin! Bir bombanın savaş alanına nereye ineceğini asla bilemezsiniz! Seni küllere indirgeme konusunda başarılı olmadan önce rakiplerini yenmek için stratejik düşünme becerilerine ve kusursuz zamanlamaya sahip misin? Öğrenmek istiyorsanız, o başlat düğmesine basın ve yolculuğunuzun başlamasına izin verin! Bombalarınız nerede? Kelimenin tam anlamıyla gökten yağmur yağdığında, kim bu kadar ağır şeyler taşımalı? Bu inanılmaz eğlenceli dizinin altıncı oyunda, şeyleri havaya uçurmak için etrafında bomba taşımak zorunda değilsiniz! Bunun yerine, bombalar düzenli aralıklarla gökten yağar ve patlamadan önce onları rakiplerinize doğru itmelisiniz.

Bomb 6 yeni ilavelerle doludur ve serinin önceki oyunları gibi 4 yerine 5 farklı oyun modu sunar! Bu birçok modla sizi saatlerce eğlendirecek bir meydan okuma bulacağınızdan eminiz.
Arcade modu aynı kalır ve tüm düşmanlarını öldürmeye çalışmalısın. Savaş royale oyun modunda 10 düşman öldür ve muzaffer ismini al! Yeşil bölge modu, on yeşil bölgeyi işgal etmeniz gereken eğlenceli bir oyun sunuyor. Işıldayan altına dayanamaz mıyım? O zaman hazine izi sadece sizin için, 10 para toplamak zorunda olan moddur! Daha fazlasını halledebilir misin? Sizin için mükemmel bir oyun oluşturmak için oyuna başlamadan önce zorluk, oyuncu miktarı, seviyeleri ve diğer seçenekleri ayarlayabilirsiniz!

Aksiyon ve heyecan bu şaşırtıcı serinin diğer oyunlarında devam ediyor! Kendiniz görmek için Bomb It oyun koleksiyonumuza göz attığınızdan emin olun!

Özellikler:

  • 5 farklı oyun modu
  • Unlockable kıyafetler
  • Oynamak için birçok karakter
  • 2D grafikler

Kontroller:

  • 1 oyuncu modunda, hareket etmek için ok tuşlarını ve bir bomba itmek için boşluk tuşunu kullanın.
  • 2 oyuncu modunda, hareket etmek için WASD tuşlarını ve bir oyuncu olarak bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. Hareket etmek için ok tuşlarını ve oyuncu 2 olarak bir bomba yerleştirmek için ENTER tuşunu kullanın.
Bomb It 6 eklendi Bombacı Oyunları.