Mayhem ve sağır edici patlamalar, çılgınca popüler olan oyun serisinin altıncı oyunu Bomb It 6 ile geri döndü! Savaş alanı bomba yağmuru altında kaldı ve patlayıcıları nihai hedefinize ulaşmak için manipüle ederek bu garip durumu avantaja çevirmelisiniz! Alana adım atın ama başınızı izleyin! Bir bombanın savaş alanına nereye ineceğini asla bilemezsiniz! Seni küllere indirgeme konusunda başarılı olmadan önce rakiplerini yenmek için stratejik düşünme becerilerine ve kusursuz zamanlamaya sahip misin? Öğrenmek istiyorsanız, o başlat düğmesine basın ve yolculuğunuzun başlamasına izin verin! Bombalarınız nerede? Kelimenin tam anlamıyla gökten yağmur yağdığında, kim bu kadar ağır şeyler taşımalı? Bu inanılmaz eğlenceli dizinin altıncı oyunda, şeyleri havaya uçurmak için etrafında bomba taşımak zorunda değilsiniz! Bunun yerine, bombalar düzenli aralıklarla gökten yağar ve patlamadan önce onları rakiplerinize doğru itmelisiniz.

Bomb 6 yeni ilavelerle doludur ve serinin önceki oyunları gibi 4 yerine 5 farklı oyun modu sunar! Bu birçok modla sizi saatlerce eğlendirecek bir meydan okuma bulacağınızdan eminiz.
Arcade modu aynı kalır ve tüm düşmanlarını öldürmeye çalışmalısın. Savaş royale oyun modunda 10 düşman öldür ve muzaffer ismini al! Yeşil bölge modu, on yeşil bölgeyi işgal etmeniz gereken eğlenceli bir oyun sunuyor. Işıldayan altına dayanamaz mıyım? O zaman hazine izi sadece sizin için, 10 para toplamak zorunda olan moddur! Daha fazlasını halledebilir misin? Sizin için mükemmel bir oyun oluşturmak için oyuna başlamadan önce zorluk, oyuncu miktarı, seviyeleri ve diğer seçenekleri ayarlayabilirsiniz!

Aksiyon ve heyecan bu şaşırtıcı serinin diğer oyunlarında devam ediyor! Kendiniz görmek için Bomb It oyun koleksiyonumuza göz attığınızdan emin olun!

Özellikler:

  • 5 farklı oyun modu
  • Unlockable kıyafetler
  • Oynamak için birçok karakter
  • 2D grafikler

Kontroller:

  • 1 oyuncu modunda, hareket etmek için ok tuşlarını ve bir bomba itmek için boşluk tuşunu kullanın.
  • 2 oyuncu modunda, hareket etmek için WASD tuşlarını ve bir oyuncu olarak bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. Hareket etmek için ok tuşlarını ve oyuncu 2 olarak bir bomba yerleştirmek için ENTER tuşunu kullanın.
Bomb It 6 eklendi Bombacı Oyunları.