×
21
Bombacı
Bomb It Mission
Bomb It 2Bomb It 2Bomb It 7Bomb It 7Bomb It 6Bomb It 6Bomb itBomb itBomb It 3Bomb It 3Bomb It 4Bomb It 4Bomb It 5Bomb It 5Futbol SumoFutbol SumoTable Football, SoccerTable Football, SoccerMoto Space Racing 2 PlayerMoto Space Racing 2 PlayerZombie Mission XZombie Mission XFly Car Stunt 3Fly Car Stunt 3Steveman and AlexwomanSteveman and AlexwomanKlasik tavlaKlasik tavlaSoccer Physics OnlineSoccer Physics Online2 Player 3D City Racer2 Player 3D City RacerCall to Action MultiplayerCall to Action MultiplayerRed and Blue Stickman Huggy 2Red and Blue Stickman Huggy 2Zombie Parade Defense 6Zombie Parade Defense 6Fire Dragon AdventureFire Dragon AdventureDeath Race: Monster ArenaDeath Race: Monster ArenaTwo Punk Racing 2Two Punk Racing 2Space Prison Escape 2Space Prison Escape 2Zombie MissionZombie MissionFlameboy and Aquagirl The Magic TempleFlameboy and Aquagirl The Magic TempleGo Kart Go UltraGo Kart Go UltraStick Figure Badminton 3Stick Figure Badminton 3Xmas Rooftop BattlesXmas Rooftop BattlesAteş ve Su 6Ateş ve Su 6Aztec AdventureAztec AdventureMini Savaşlar - 2 , 3 , 4, 5, 6 OyuncuMini Savaşlar - 2 , 3 , 4, 5, 6 OyuncuZombie Parade Defense 3Zombie Parade Defense 3Monster Truck Port StuntMonster Truck Port StuntUsta Satranç HTML5Usta Satranç HTML5Castel Wars: New EraCastel Wars: New EraGrand City MissionsGrand City MissionsNoel araba yarışıNoel araba yarışıMonopolyMonopolyBomb It 2Bomb It 2Red Boy and Blue GirlRed Boy and Blue Girl2 Player Police Racing2 Player Police Racing2 Player Moto Racing2 Player Moto RacingMinicars SoccerMinicars SoccerHover Pizza CatsHover Pizza CatsMini Golf BuddiesMini Golf BuddiesVera Towers 2Vera Towers 22 oyunculu Araba Yarışı2 oyunculu Araba YarışıTwo Lambo Rivals: DriftTwo Lambo Rivals: DriftCraft Punch 2Craft Punch 2Zombie Mission 13Zombie Mission 13Gumball Swing OutGumball Swing OutFlip DivingFlip DivingZombie DisasterZombie DisasterCity DefenseCity DefenseRed and Blue Stickman 2Red and Blue Stickman 2 Hit & Run: Solo Leveling Hit & Run: Solo LevelingFantasy RPG Dress UpFantasy RPG Dress UpLumberjack nehri hayatta kaldıLumberjack nehri hayatta kaldıClassic Cars Parking StuntsClassic Cars Parking StuntsBomb It 3Bomb It 3Fireboy And Watergirl 5 ElementsFireboy And Watergirl 5 ElementsAngry HeroesAngry HeroesButtocks Time 3DButtocks Time 3DCount MasterCount MasterTweety’s Pipe PranksTweety’s Pipe PranksFly THIS!Fly THIS!Sherwood ShooterSherwood ShooterVolleyball Match Of PillsVolleyball Match Of PillsFlying Car Stunt 3Flying Car Stunt 3Stumble Guys: Multiplayer RoyaleStumble Guys: Multiplayer RoyaleFriday Night Funkin With LyricsFriday Night Funkin With LyricsKabileden rampaKabileden rampaTreasure HuntersTreasure HuntersMoto X3M 4 WinterMoto X3M 4 WinterFrisbee Forever 2Frisbee Forever 2Dino Idle ParkDino Idle ParkSquid Candy GameSquid Candy GameWednesday FallWednesday FallSnail Bob 1Snail Bob 1Dotty's Veggie ChaosDotty's Veggie Chaos

Patlayıcıları kullanmak ve rakiplerinizi havaya uçurmak ciddi bir iştir ve başarılı olmak için tam bir özveri gerektirir. Popüler Bomb It serisinden bir oyun ile kendinize sorun, Bomb It Mission! Sevimli oyuncuyu oynama günleri sona erdi! Yüzünüzdeki donmuş robotik gülümseme altındaki ölüm makinesinin iddialı sırrını gizler. Rakiplerinize ulaşmaya çalışırken, savaş alanına adım atmaya ve patlayıcı maddeler ile arenayı kontrol altına almaya hazır mısınız? Birçok görevde, meyveler bile dahil olmak üzere birçok engelin hedefinize ulaşmanızı engelleyebileceğini göreceksiniz. Her şeyi havaya uçurun ve adımınızı izleyin, çünkü düşmanlarınız da zafer kazanmaya çalışıyor!

Değişim her zaman iyidir. Bomb It serisindeki diğer popüler oyunlardan farklı bir oyun deneyimi sunan Bomb It Mission, bu muhteşem oyun serisine yeni bir soluk getiriyor. 8 farklı karakter arasından seçim yapın ve eğlenceli ve bağımlılık yaratan görevler yoluyla en üst düzeyde yıkıcı güç olun. Serinin diğer oyunlarının farklı oyun modlarından gelen hedefleri 18 farklı seviyede birleştirerek, her seviyedeki oyuncu olarak farklı bir hedefiniz olacak. Tüm düşmanlarınızı öldürmekten para biriktirmeye kadar, bu eğlenceli ve hızlı görevlerle yeteneklerinizi kanıtlama şansınız olacak.

Başlamaya hazır? Eğer öyleyse, başlat düğmesine basın ve bir seviye seçin. İlk başta, sadece ilk seviye kilidi açılacak. Seviyeleri tamamladığınızda bir sonrakinin kilidini açabilirsiniz. Her seviyenin üzerinde farklı bir sembol taşıdığını görebilirsiniz ve bu semboller her seviyenin amacının ne olduğunu tahmin etmenize yardımcı olur. Bir seviye seçtiğinizde, karakter seçim ekranı tarafından karşılanacaksınız.

8 farklı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. En beğendiğinizi seçin ve patlamaya hazır olun! Karakterinizi kontrol etmek için ekranın sol alt köşesinde bulunan denetleyiciyi tıklamak için farenizi kullanın ve bir bomba bırakmak için sağ alt köşedeki bomba simgesine tıklayın. Kulaklarınızdaki zil sesi hakkında endişelenmeyin - geçecek. Siz beklerken, neden diğer Bomb It oyunları koleksiyonumuza bakmıyorsunuz? Devam filmi Bomb It 7'yi deneyin ve eğlenerek oynayın!

Özellikler:

  • Tamamlamak için 18 görev
  • Seçilecek 8 farklı karakter
  • Bağımlılık oyun
  • 2D grafikler

Kontroller: Karakterini kontrol etmek ve bombaları bırakmak için fareni kullan.

Bomb It Mission eklendi Bombacı Oyunları.
Iki Kişilik OyunlarıIki Kişilik
Strateji OyunlarıStrateji
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
Mario OyunlarıMario
Ateş ve Su OyunlarıAteş ve Su
Sonic OyunlarıSonic
Atari OyunlarıAtari
Maden OyunlarıMaden
Labirent OyunlarıLabirent
Macera OyunlarıMacera
Yetenek OyunlarıYetenek
Aksiyon OyunlarıAksiyon
Erkek OyunlarıErkek