×
26
Endless Siege
Kale Savunma
Endless Siege
Magic SiegeMagic SiegeKitty Tower DefenseKitty Tower DefenseZombie Duck: Tower DefenceZombie Duck: Tower DefenceVera Towers 2Vera Towers 2Pirate DefensePirate DefenseZombi üssünün savunmasıZombi üssünün savunmasıCastle Defense OnlineCastle Defense OnlineCursed Treasure Level PackCursed Treasure Level PackCrusader Defence: Level PackCrusader Defence: Level PackRoyal Offense 2Royal Offense 2Krallığı KurtarKrallığı KurtarLego Knights of NovelmoreLego Knights of NovelmoreAyı Kardeşlerin Maceraları Kumdan Kale'yi SavunuyorAyı Kardeşlerin Maceraları Kumdan Kale'yi SavunuyorZ-RaidZ-RaidNoob: Tower DefenseNoob: Tower DefenseTiny Blues Vs Mini RedsTiny Blues Vs Mini RedsCanavarlar köyünü savunCanavarlar köyünü savunClash Of Warlord OrcsClash Of Warlord OrcsClash of KingdomClash of KingdomPlants vs ZombiesPlants vs ZombiesLike A KingLike A KingPrenses mahkumlarPrenses mahkumlarSwampy AssaultSwampy AssaultHunted Wolf DefenseHunted Wolf DefenseCursed Treasure 2Cursed Treasure 2Kardan adam Kuzey Kutbu'nda patlamaKardan adam Kuzey Kutbu'nda patlamaGolden LegendGolden LegendBitkiler vs Zombies 2Bitkiler vs Zombies 2Castle DefenseCastle DefenseCursed TreasureCursed TreasureTankwars.ioTankwars.ioBreaking the BankBreaking the BankCursed Treasure Level PackCursed Treasure Level PackConflict of NationsConflict of NationsMini Royale: NationsMini Royale: NationsFunny Battle Simulator 2Funny Battle Simulator 2Dinosaurs Merge MasterDinosaurs Merge MasterFive NationsFive NationsTerritory WarTerritory WarBattle Towers: StrategyBattle Towers: StrategyCrusader Defence: Level PackCrusader Defence: Level PackKrallığı KurtarKrallığı KurtarRagdoll FighterRagdoll FighterTop Guns IOTop Guns IOPixel Smash DuelPixel Smash DuelMy Huggy Wuggy Pet MergeMy Huggy Wuggy Pet MergeArchery cowboyArchery cowboySkeleton HunterSkeleton HunterSwampy AssaultSwampy AssaultBitkiler vs Zombies 2Bitkiler vs Zombies 2Cryzen ioCryzen ioChaotic GardenChaotic GardenRaid Heroes: Total WarRaid Heroes: Total WarLego: Novelmore Tower DefenseLego: Novelmore Tower DefenseArcher Peerless.ioArcher Peerless.ioMerge to BattleMerge to BattleTank Battle HtmlTank Battle HtmlCraft ConflictCraft Conflict1941 Frozen Front Strategy1941 Frozen Front StrategyClash Of WarriorsClash Of WarriorsDuo Vikings 2Duo Vikings 2Super PenguboySuper PenguboyHappy Boss Pull PinHappy Boss Pull PinWhat The Hen!What The Hen!Fortress Defense 2Fortress Defense 2Tower Defense ClashTower Defense ClashClash of OrcsClash of OrcsKingdom of PixelsKingdom of PixelsWarzlolWarzlolDiabloDiabloSquid TowerSquid TowerMafia Trick & Blood 2Mafia Trick & Blood 2Devast.ioDevast.ioMight and MonstersMight and MonstersParadise Island 2Paradise Island 2 Battle of Mighty Dragons Battle of Mighty DragonsPirate DefensePirate DefenseZombie Mission 2Zombie Mission 2Plants vs ZombiesPlants vs ZombiesMedieval Battle 2PMedieval Battle 2P

Endless Defense, günlük yeni haritalar ve çarpıcı grafiklerle bağımlılık yaratan sonsuz bir kule savunma oyunudur. Göreviniz kalenizi korumak ve gelen tüm düşman dalgalarını püskürtmektir. Bunu yapmak için, savunma teçhizatlarınızı oyun alanına yerleştirmelisiniz, örneğin: bir okçu kulesi, bir ateş ok kulesi, bir top kulesi ve bir yavaş olanı! Her bina türü ayrı bir paraya mal olur, ancak hepsi farklı şekillerde çalışır. Oynamaya başlayın ve çok zor olsa da tüm düşman dalgalarını püskürtmeye çalışın. Oyunun adı kendisi için konuşuyor, oyun sonsuz olacak, bu da yürüyen düşmanların sonunu bekleyemeyeceğiniz anlamına geliyor. Kaybedene kadar oynayabilirsiniz. Tek hedef, olabildiğince çok puan almak ve en yüksek sonucu göstermektir! Oynayın ve rekorunuzu ayarlayın!

Nasıl oynanır?
Orkların ve canavar düşmanların sonsuz saldırılarına karşı savunmak için kulelerinizi top, balista, meşale ve zaman tüneli topları gibi pistin kenarlarına yerleştirin! Her gün yeni bir kart sizi bekliyor ve bu çok güzel! Oyunda birçok ince strateji ve etkileşim, farklı düşmanlar ve kule yükseltmeleri var. Bazen yanlış yere bir silah yerleştirilir veya birkaç boş eylem yapılır ve oyunu bir anda kaybedersiniz. Bu yüzden umutsuzluğa kapılmayın, en baştan oynamaya başlayın, en güçlü savunmayı inşa etmek ve kuşatmayı süresiz olarak tutmak için kişisel metodolojinizi ve stratejinizi geliştirin. İyi şanslar!

Endless Siege eklendi Kale Savunma Oyunları.
Iki Kişilik OyunlarıIki Kişilik
Helikopter OyunlarıHelikopter
Tren OyunlarıTren
Silah OyunlarıSilah
Zombi OyunlarıZombi
Robot OyunlarıRobot
Savaş OyunlarıSavaş
Savunma OyunlarıSavunma
Counter Strike OyunlarıCounter Strike
Hayatta Kalma OyunlarıHayatta Kalma
Şövalye OyunlarıŞövalye