Helikopter Oyunları

Pilot olmak ister misiniz? Hava durumuna, koşullara ve yere bakılmaksızın nasıl uçacağınızı öğrenmenize izin veren helikopter oyunları test edin.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Helicopter Rescue Flying Simulator 3D
Helicopter Rescue Flying Simulator 3DHelicopter Rescue Flying Simulator 3D
Oyunlar Aksiyon Oyunları Helikopter Oyunları

Helikopter Oyunları

Pilot olmak ister misiniz? Hava durumuna, koşullara ve yere bakılmaksızın nasıl uçacağınızı öğrenmenize izin veren helikopter oyunları test edin. Artık helikopteri koruyarak güvenli bir şekilde inerek kahraman olma şansınız var. Ayrıca, tutkulu savaş çocukları için, düşman helikopterlerini savunmayı ve onlara saldırmayı öğrendikleri ücretsiz dövüş oyunları sağlıyoruz. Klavyeyi kullanarak helikopteri yönlendirmeyi, fare ile hedefleri sürüklemeyi, düşman yollarından hızlıca hareket etmeyi ve pusulardan nasıl kurtulacağınızı öğrenmeyi öğrenin.

Helikopter oyunları ücretsizdir ve onları oynamayı bekliyor. Oyuncu yeteneklerini geliştir ve yetenekli, profesyonel, deneyimli pilot olma şansına sahip ol. Bu oyunlarla konsantre olmanız, stratejiler oluşturmanız ve hızlı hareket etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Düşmanları parçalama savaşı, oyun helikopterleriyle inmeyi öğrenme, hatta helikopteri yıkama bile dahil, askeri helikopterlere pilotluk yapma şansınız var. Adrenalin pompalar ve sizi eğlendirmek için özenle seçilmiş tutkulu oyuncularla heyecan verici oyunlarla eğlenin.