×
33
Offroad Monster Truck Forest Championship
Tır
Offroad Monster Truck Forest Championship
Monster Truck 2020Monster Truck 2020Far AwayFar AwayArmy Machine Transporter TruckArmy Machine Transporter TruckOff-road kamyon parkOff-road kamyon park18 Wheeler Driving Sim18 Wheeler Driving SimMonster Truck Extreme RacingMonster Truck Extreme RacingEuro Truck Driving Sim 2018 3DEuro Truck Driving Sim 2018 3DSuper SUV DrivingSuper SUV DrivingÇöp arabası Simülatör FrivÇöp arabası Simülatör FrivTruck Vehicle TransportTruck Vehicle TransportOffroad Suv Stunt Jeep Driving 4x4Offroad Suv Stunt Jeep Driving 4x4Dead Paradise: Race ShooterDead Paradise: Race ShooterCarHit.ioCarHit.ioTruck Driving Animal TransportTruck Driving Animal TransportŞehir cargo kamyon taşımacılığıŞehir cargo kamyon taşımacılığıTruck Simulator Offroad DrivingTruck Simulator Offroad DrivingMonster Truck sürüş simülatörüMonster Truck sürüş simülatörüMad Cars Racing and CrashMad Cars Racing and CrashHoliday Coming UsHoliday Coming UsKamyonları sür ve park et 3DKamyonları sür ve park et 3DKamyon LolipopKamyon LolipopImpossible Truck Simulator 3DImpossible Truck Simulator 3DTruck Loader 5Truck Loader 5Offroad Oil Tanker Truck DriveOffroad Oil Tanker Truck DriveDrive Mad WinterDrive Mad WinterArmy Truck Car TransportArmy Truck Car TransportTaiga car driverTaiga car driverKamyonlar arası yarışKamyonlar arası yarışRussian Taz Driving 3Russian Taz Driving 3City Truck DriverCity Truck DriverBrutal StrikeBrutal StrikeBoxz.ioBoxz.ioBrawlGuys IOBrawlGuys IOEvoWars.ioEvoWars.ioPolyblicyPolyblicyWormate.ioWormate.ioTom Clancy's ShootoutTom Clancy's ShootoutScarScarNinjago: Tournament of the BraveNinjago: Tournament of the BraveDragon Simulator MultiplayerDragon Simulator MultiplayerFree RallyFree RallyFields Of FuryFields Of FurySuperhero.ioSuperhero.ioZombie Mission 9Zombie Mission 9Ghost StrikeGhost StrikeCritical Strike Global OpsCritical Strike Global OpsTribals SurvivalTribals SurvivalImpostor Royal Solo KillImpostor Royal Solo KillSonic.ioSonic.ioSupremacy 1914Supremacy 1914LOLBeans.ioLOLBeans.ioCarHit.ioCarHit.ioFort CraftFort CraftJunon ImposterJunon ImposterRaft Wars MultiplayerRaft Wars MultiplayerLittleBigSnake.ioLittleBigSnake.ioAteş çocuk ve su kız 4 Kristal TapınakAteş çocuk ve su kız 4 Kristal TapınakChompers.ioChompers.ioDrawThis.ioDrawThis.ioZomblox.ioZomblox.ioReal Drift MultiplayerReal Drift MultiplayerMiniRoyale 2 - Battle Royale GameMiniRoyale 2 - Battle Royale GameTanks OnlineTanks OnlineFutbol SumoFutbol SumoBrutalMania.ioBrutalMania.ioTaş, makas, kağıtTaş, makas, kağıtMaskeli Kuvvetler SınırsızMaskeli Kuvvetler SınırsızZombs.ioZombs.ioArmed ForcesArmed ForcesBattleboats.ioBattleboats.ioMight and MonstersMight and MonstersSilahlı Kuvvetler gangsterler vsSilahlı Kuvvetler gangsterler vsNinja.ioNinja.ioDragon.ioDragon.ioCube Gun 2Cube Gun 2Venge.ioVenge.ioEgg WarsEgg WarsStabfish.ioStabfish.ioMinesmashers.clubMinesmashers.clubjungle.loljungle.lol
Yarış Oyunları Araba Oyunları Tır Oyunları Offroad Monster Truck Forest Championship

 

Offroad Canavar Kamyon Orman Şampiyonası bir 3D yarış ve yıkım derbi oyunudur. Oyuncu oyunda 3 mod (off-road, kampanya, çok oyunculu) bulacaktır. Tek oyunculu ya da arkadaşlarınızla çok oyunculu oynayın. Mağazayı ziyaret edin ve yarışlarda kazandığınız para için 6 arabanın kilidini açın.

Oyun Hakkında
Büyük off-road yarış arabalarının dünyasına hoş geldiniz. En sevdiğiniz off-road aracınızı seçin ve yolculuğunuza başlayın. Oyunda kişisel rütbenizi bulun. Tüm öldürme, ölüm, tek bir yerde kazanır. Oyun boyunca bir ilerleme yapın, para kazanın ve tüm arabaların kilidini açın. UI ile yarış veya bir yıkım derbisinde diğer insanlara karşı oyna. Oyun 3 modu vardır ve her mod harika!

İlk mod
bir off-road modudur. Bu modda, 19 zorlu seviye bulacaksınız. Kullanıcı arayüzüne karşı yarışın, engellerin üstesinden gelin ve ilk olarak seviyeyi bitirin. Yeteneklerini test et ve ikinci moda hazırlan!

İkinci mod
kampanyadır. Kariyerinize başlayın. Diğer UI arabalarla savaşın. Bu modda, 15 zorlu seviye bulacaksınız. Hepsini tamamlayın ve bir derbi yıkım şampiyonu olun. Unutmayın, oyunda botlar kolay rakipler değildir.

Üçüncü mod
çok oyunculu moddur. Sizce önceki modlarda yeterince eğitildiniz mi? Şimdi dünyanın her yerindeki diğer oyunculara meydan okuma ya da sadece arkadaşlarınızı davet etme ve birlikte oynama zamanı. Kendi odanızı oluşturmayı ve tüm parametreleri ayarlamayı seçebilir veya başka birinin odasına katılabilirsiniz! Çok eğlenin ve şampiyon olun! Bir yerde çok fazla olasılık var.

Benzer bir oyun mu arıyorsunuz? O zaman Xtreme Offroad Truck 4x4 Demolition Derby 2020'yi denemelisiniz

Özellikleri

  • Bedava harika araba oyunu
  • 3 mod: arazi, kampanya, çok oyunculu
  • Arkadaşlarınızla oynayın veya kullanıcı arayüzü ile yarışın ve bot ekleyin
  • Birçok seviye ile zorlu oyun
  • Dükkanda 6 benzersiz arabanın kilidini aç, ama önce yarışlarda para kazan
Offroad Monster Truck Forest Championship eklendi Tır Oyunları.
Araba OyunlarıAraba
Traktör OyunlarıTraktör
ATV OyunlarıATV
Park OyunlarıPark
Taksi OyunlarıTaksi
Kamyon Park Etme OyunlarıKamyon Park Etme
Tren OyunlarıTren
Ralli OyunlarıRalli
3D Yarış Oyunları3D Yarış
Tank OyunlarıTank
Polis OyunlarıPolis
Yarış OyunlarıYarış
Jip OyunlarıJip
Spor araba yarışı oyunlarıSpor araba yarışı oyunları
Polis Araba OyunlarıPolis Araba