Rocket Road'da yıldızlara ulaşma zamanı! Hızlı bir roketin kontrolünü elinize alın ve uzayda renkli bir yolculuğa hazır olun. Birçok gizemi ve tehlikeyi saklayarak, sonsuz boşlukta ne kadar seyahat edeceğinizi düşünüyorsunuz. Önünüzdeki yolun sonu yok, şimdi başlasanız iyi olur.

Bu oyunun amacı, yüksek bir puan kazanmak için engellerle dolu bir pistte mümkün olduğunca seyahat etmektir. Yerçekimi eksikliği nedeniyle uzayda manevra yapmak zor görünebilir, ancak bu oyunun kontrolleri oldukça basit! Ana menüdeki oynat düğmesine tıklayarak oyuna başlayın.

 Roket kendi başına uçacak, ancak yön tuşlarını ok tuşlarıyla değiştirmelisin. Yolda farklı renkli kürelerle karşılaşacaksın. Kürelerden roketinizle aynı renkte geçebilirsiniz. Diğer kürelere dokunmak seni öldürür. Rampalardan geçmek renginizi değiştirecektir. Küreler dışında, dar geçitler, kemerler ve yol boyunca birçok engelle karşılaşacaksınız. Geçtiğiniz her engel ve topladığınız küre ile puan kazanırsınız. Gözlerinizi yolda tutun ve eğlenin! Reflekslerinize ve el-göz koordinasyonunuza güveniyor musunuz?

Rocket Road eklendi Atari Oyunları.