×
137
GTA
TREVOR VII
Trevor 2 Moneytalks Mad CityTrevor 2 Moneytalks Mad CityTREVOR 4: New OrderTREVOR 4: New OrderTREVOR: First Story Mad City CrimeTREVOR: First Story Mad City CrimeTREVOR 3: Mad StoryTREVOR 3: Mad StoryBank Cash Transit 3D Security Van Simulator 2018Bank Cash Transit 3D Security Van Simulator 2018Miner DashMiner Dash3D Racing Extreme3D Racing ExtremeCar Eats Car: Evil CarsCar Eats Car: Evil CarsElon Cars : Online Sky StuntElon Cars : Online Sky StuntAztec AdventureAztec AdventureZombiecraftZombiecraftArcher.roArcher.roElement EvolutionElement EvolutionFields Of FuryFields Of FuryEndless FantasyEndless FantasyRoblox: Adopt MeRoblox: Adopt MeSubway Surfers BarcelonaSubway Surfers BarcelonaUçak Park Etme Mania SimülatörüUçak Park Etme Mania SimülatörüGawd ioGawd ioExtreme BikersExtreme BikersLos Angeles Stories VILos Angeles Stories VIMy Dolphin Show 5My Dolphin Show 5Just buildJust buildBank Robbery 2Bank Robbery 2FNF vs Hex Reanimated with LyricsFNF vs Hex Reanimated with LyricsCrusader DefenceCrusader DefenceFNaF WorldFNaF WorldVegas Clash 3DVegas Clash 3DDB Train SimulatorDB Train SimulatorHello GuysHello GuysMad City: Joker 3Mad City: Joker 3Hula Hoops RushHula Hoops RushUrban Sniper Multiplayer 2Urban Sniper Multiplayer 2Green Island: Land Of FireGreen Island: Land Of FireIsland Of The DamnedIsland Of The DamnedToy Car Gear RaceToy Car Gear RaceAdem ve Havva 1Adem ve Havva 1Adem ve Havva 6Adem ve Havva 6City Truck DriverCity Truck DriverBomb It MissionBomb It MissionScary RunScary RunWild BulletsWild BulletsPolis arabası Canavar Kamyon SimülatörüPolis arabası Canavar Kamyon SimülatörüCrowd EnhanceCrowd EnhanceFriday Night Funkin vs BobFriday Night Funkin vs BobRugby RushRugby RushMakeover RunMakeover RunGrand StoryGrand StoryPolis motosikleti dublörleriPolis motosikleti dublörleriDead Paradise: Race ShooterDead Paradise: Race ShooterSteel FistsSteel FistsPiksel canavarlarını öldürPiksel canavarlarını öldürKill Them All 3Kill Them All 3Polisler vs soyguncuların arabaPolisler vs soyguncuların arabaMad City: Joker 2Mad City: Joker 2Ubisoft All-Star Blast!Ubisoft All-Star Blast!PlaguePlagueEndless Zombie RoadEndless Zombie RoadGalaksi için SavaşGalaksi için SavaşAdversator (Dota)Adversator (Dota)Avengers Hydra DashAvengers Hydra DashRainbow Shooter Shoot'Em AllRainbow Shooter Shoot'Em AllFerge ioFerge ioKaptan Amerika Hydra organizasyonuna saldırıKaptan Amerika Hydra organizasyonuna saldırıSquid GameSquid GameExiled ZombiesExiled ZombiesAlvin ve Hayalet AvcılarıAlvin ve Hayalet AvcılarıSpider-Man 2000Spider-Man 2000Vortex 9Vortex 9Might and MonstersMight and MonstersWings.ioWings.ioNoob: Monsters AdventureNoob: Monsters AdventureHuggy Wuggy Pixel NightsHuggy Wuggy Pixel NightsVegas Clash 3DVegas Clash 3DGang Fall PartyGang Fall Party2 Player Moto Racing2 Player Moto RacingDrac & FrancDrac & Franc Stick Duel: The War Stick Duel: The WarRaft Wars MultiplayerRaft Wars MultiplayerAngry Gran Run MexicoAngry Gran Run Mexico

Bölgedeki ana gansta olun, oyunun kahramanı Mad City Crime mafyasının başında olması, sokak yarışlarına katılması, para kazanması, rakiplerle anlaşması gereken eski bir MMA savaşçısı! Mad City Crime Big Boy Action, ölçülü bir yaşam, rutin görevler ve bytovuhi için yer bulunmayan bir şehirdir. Ana taktik, şehirdeki yeni alanlar için savaşmayı amaçlayan sürekli gansta-bölgesel saldırılardır. Açık dünyada, genel olarak kabul edilen tüm normlara aykırı hareket edebilirsiniz - sıradan yayaları veya düşmanlarınızı öldürebilir, araba çalabilir, polisle muhteşem çatışmalar düzenleyebilir, bir keskin nişancı satın alabilir ve en iyi fps-keskin nişancı olabilirsiniz. Yeraltı dünyasının efsanesi için ihtiyacınız olan her şey var: büyük bir araba, motosiklet, tekne filosu, sadece zirveye çıkın! Ana rakipleriniz, halkınıza ve size sürekli saldıracak, polislere rüşvet verecek, işinizi parçalayacak, sadece zırh ve birkaç düzine varil alacak ve onları siyaha bırakacak olan cezasızlık suçluları! Oyunda güncellenen dokular, MC Suç'u, sizi bir kafa ile boğacak canlı ve dinamik bir şehre dönüştürüyor, hayatın ve mengenenin tam hızda olduğu gerçekçi bir şehre. Şehrin yeni bölgelerindeki hikaye görevlerini geçirmek, kış şehrinin gerçekçi grafiklerinin tadını çıkarır ve kendinizi Yeni Yıl tatilleri atmosferine kaptırır. Tüm rakipleri anlayın, suçlu bir şehirde lider olun ve küçük çetelere tek bir şans vermeyin.

Talimatlar

  • * 12 * = silah değiştirme
  • * fare * = bak, ateş et, nişan al, silah değiştir
  • * boşluk * = atlama
  • * E * = otur ya da arabadan çık
  • * WASD * = taşı veya sür
  • * P * = duraklama
  • * shift * = arka ayna
  • * V * = araba kamerasını değiştir
  • * U * = açık paraşüt

T.R.E.V.O.R. VII oyun çekim gibi bir 3D aksiyon GTA olduğunu. Oyuncu sokak yarışlarına katılır, para kazanır ve rakiplerle uğraşır! Bu yeni oyunda sonsuz şehir, birçok araba ve zorlu görevler sizi bekliyor.

Açık dünyada, genel olarak kabul edilen tüm normlara aykırı hareket edebilirsiniz - sıradan yayaları veya düşmanlarınızı öldürebilir, araba çalabilir, polisle muhteşem çatışmalar düzenleyebilir, bir keskin nişancı satın alabilir ve en iyi fps-keskin nişancı olabilirsiniz. Yeraltı dünyasının efsanesi olmak için ihtiyacınız olan her şey var.
Ana düşmanlarınız suçludur - kimseye ve size sürekli saldıracak, polislere rüşvet verecek, işinizi parçalayacak. Sadece zırhı ve onlarca varili al ve hepsini yok et!
Oyunda güncellenen dokular Mad City'yi sizi bunaltacak canlı ve dinamik bir şehre dönüştürüyor. Hayatın ve mengenenin tam hızda olduğu gerçekçi bir şehrin tadını çıkarın. Kış şehrinin gerçekçi grafiklerinin tadını çıkarın ve kendinizi Yeni Yıl tatilleri atmosferine bırakın. İyi eğlenceler.

TREVOR VII eklendi GTA Oyunları.
Araba OyunlarıAraba
Helikopter OyunlarıHelikopter
Silah OyunlarıSilah
Polis OyunlarıPolis
Tabanca OyunlarıTabanca
Yarış OyunlarıYarış
Aksiyon OyunlarıAksiyon
Dövüş OyunlarıDövüş
Kaçış OyunlarıKaçış
Avcılık OyunlarıAvcılık
Hobo OyunlarıHobo
Parkur OyunlarıParkur
Roblox OyunlarıRoblox