156
8,7 / 10

TREVOR VII

GTA

Trevor 2 Moneytalks Mad CityTrevor 2 Moneytalks Mad CityTREVOR 4: New OrderTREVOR 4: New OrderTREVOR: First Story Mad City CrimeTREVOR: First Story Mad City CrimeTREVOR 3: Mad StoryTREVOR 3: Mad StoryBank Cash Transit 3D Security Van Simulator 2018Bank Cash Transit 3D Security Van Simulator 2018Miner DashMiner Dash3D Racing Extreme3D Racing ExtremeCar Eats Car: Evil CarsCar Eats Car: Evil CarsPolice Car Cop Real SimulatorPolice Car Cop Real Simulator%100 Kurt%100 KurtZombiecraftZombiecraftArcher.roArcher.roElement EvolutionElement EvolutionCobraz ioCobraz ioEndless FantasyEndless FantasyZombie Mission 10: More MayhemZombie Mission 10: More MayhemLadybug Temple RunLadybug Temple RunUçak Park Etme Mania SimülatörüUçak Park Etme Mania SimülatörüGawd ioGawd ioExtreme BikersExtreme BikersLos Angeles Stories VILos Angeles Stories VIMy Dolphin Show 5My Dolphin Show 5Kick the BuddyKick the BuddyReal FootballReal FootballFNF vs SalmonFNF vs SalmonCrusader DefenceCrusader DefenceMerge Gangster Heist ViMerge Gangster Heist ViHide N Seek 3DHide N Seek 3DHeist Thief Robbery 3DHeist Thief Robbery 3DDB Train SimulatorDB Train SimulatorCafeteriaCafeteriaHello GuysHello GuysBank Robbery 2Bank Robbery 2Garden Tales 2Garden Tales 2Run Destiny ChoiceRun Destiny ChoiceSubway Surfers: New YorkSubway Surfers: New YorkPoppy Office NightmarePoppy Office NightmareSanta Gifts RescueSanta Gifts RescueAdem ve Havva 1Adem ve Havva 1Adem ve Havva 6Adem ve Havva 6Squid Game SniperSquid Game SniperBomb It MissionBomb It MissionScary RunScary RunIsland Of The DamnedIsland Of The DamnedPolis arabası Canavar Kamyon SimülatörüPolis arabası Canavar Kamyon SimülatörüMotorbikeMotorbikePhone Case DIY 4Phone Case DIY 4Stick clash OnlineStick clash OnlineRugby RushRugby RushRun Rich 3DRun Rich 3DAvengers Hydra DashAvengers Hydra DashFarm Clash 3DFarm Clash 3DPiksel canavarlarını öldürPiksel canavarlarını öldürPolisler vs soyguncuların arabaPolisler vs soyguncuların arabaSpent ShellsSpent ShellsTop Guns IOTop Guns IOŞehir zombi tarafından saldırıya uğradıŞehir zombi tarafından saldırıya uğradıWarin.spaceWarin.spaceCounter Craft 2Counter Craft 2 Swordsman of Persia Swordsman of PersiaMiami Crime Simulator 3dMiami Crime Simulator 3dToontubersToontubersSquid Poppy SniperSquid Poppy SniperKaptan Marvel: Galaktik mücadeleKaptan Marvel: Galaktik mücadeleShadow ArchersShadow ArchersStrainZ-1StrainZ-1Among Us KogamaAmong Us KogamaLego Ninjago Rettung aus DschinnjagoLego Ninjago Rettung aus DschinnjagoCatch Huggy Wuggy!Catch Huggy Wuggy!Arcane ArcherArcane ArcherBrawlhalla Grand SlamBrawlhalla Grand SlamWings.ioWings.ioRainbow Friends SurvivalRainbow Friends SurvivalPoppy StrikePoppy StrikeStealth HunterStealth HunterArcher Peerless.ioArcher Peerless.ioTPS Gun War Shooting 3DTPS Gun War Shooting 3DKitty Tower DefenseKitty Tower DefenseSurvival: Zombie BattleSurvival: Zombie BattleSoldier of HomelandSoldier of Homeland

Bölgedeki ana gansta olun, oyunun kahramanı Mad City Crime mafyasının başında olması, sokak yarışlarına katılması, para kazanması, rakiplerle anlaşması gereken eski bir MMA savaşçısı! Mad City Crime Big Boy Action, ölçülü bir yaşam, rutin görevler ve bytovuhi için yer bulunmayan bir şehirdir. Ana taktik, şehirdeki yeni alanlar için savaşmayı amaçlayan sürekli gansta-bölgesel saldırılardır. Açık dünyada, genel olarak kabul edilen tüm normlara aykırı hareket edebilirsiniz - sıradan yayaları veya düşmanlarınızı öldürebilir, araba çalabilir, polisle muhteşem çatışmalar düzenleyebilir, bir keskin nişancı satın alabilir ve en iyi fps-keskin nişancı olabilirsiniz. Yeraltı dünyasının efsanesi için ihtiyacınız olan her şey var: büyük bir araba, motosiklet, tekne filosu, sadece zirveye çıkın! Ana rakipleriniz, halkınıza ve size sürekli saldıracak, polislere rüşvet verecek, işinizi parçalayacak, sadece zırh ve birkaç düzine varil alacak ve onları siyaha bırakacak olan cezasızlık suçluları! Oyunda güncellenen dokular, MC Suç'u, sizi bir kafa ile boğacak canlı ve dinamik bir şehre dönüştürüyor, hayatın ve mengenenin tam hızda olduğu gerçekçi bir şehre. Şehrin yeni bölgelerindeki hikaye görevlerini geçirmek, kış şehrinin gerçekçi grafiklerinin tadını çıkarır ve kendinizi Yeni Yıl tatilleri atmosferine kaptırır. Tüm rakipleri anlayın, suçlu bir şehirde lider olun ve küçük çetelere tek bir şans vermeyin.

Talimatlar

  • * 12 * = silah değiştirme
  • * fare * = bak, ateş et, nişan al, silah değiştir
  • * boşluk * = atlama
  • * E * = otur ya da arabadan çık
  • * WASD * = taşı veya sür
  • * P * = duraklama
  • * shift * = arka ayna
  • * V * = araba kamerasını değiştir
  • * U * = açık paraşüt

T.R.E.V.O.R. VII oyun çekim gibi bir 3D aksiyon GTA olduğunu. Oyuncu sokak yarışlarına katılır, para kazanır ve rakiplerle uğraşır! Bu yeni oyunda sonsuz şehir, birçok araba ve zorlu görevler sizi bekliyor.

Açık dünyada, genel olarak kabul edilen tüm normlara aykırı hareket edebilirsiniz - sıradan yayaları veya düşmanlarınızı öldürebilir, araba çalabilir, polisle muhteşem çatışmalar düzenleyebilir, bir keskin nişancı satın alabilir ve en iyi fps-keskin nişancı olabilirsiniz. Yeraltı dünyasının efsanesi olmak için ihtiyacınız olan her şey var.
Ana düşmanlarınız suçludur - kimseye ve size sürekli saldıracak, polislere rüşvet verecek, işinizi parçalayacak. Sadece zırhı ve onlarca varili al ve hepsini yok et!
Oyunda güncellenen dokular Mad City'yi sizi bunaltacak canlı ve dinamik bir şehre dönüştürüyor. Hayatın ve mengenenin tam hızda olduğu gerçekçi bir şehrin tadını çıkarın. Kış şehrinin gerçekçi grafiklerinin tadını çıkarın ve kendinizi Yeni Yıl tatilleri atmosferine bırakın. İyi eğlenceler.

TREVOR VII eklendi GTA Oyunları.
Controls
×