Prenses Yasemin oyunları

Prenses Yasemin altıncı Disney animasyon prenses ve Aladdin bilinir ve bu bölümde Prenses Yasemin oyunları ile pek çok oyun oynamak olacaktır.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Princess Prom Fashion Design
Princess Prom Fashion DesignPrincess Prom Fashion Design
Prenses İçin Çiçekli Kıyafet
Prenses İçin Çiçekli KıyafetPrenses İçin Çiçekli Kıyafet

Prenses Yasemin oyunları

Prenses Yasemin altıncı Disney animasyon prenses ve Aladdin bilinir ve bu bölümde Prenses Yasemin oyunları ile pek çok oyun oynamak olacaktır. Aladdin yanındaki halı uçan sinek, favori oyun seçin ve büyü dolu maceralar başlar. Yasemin, makyaj, saç şekillendirme, makyaj manikür elbise. Bir moda tasarımcısı olmak ve en güzel prenses Yasemin elbiseler, balo elbiseleri, parti elbise veya diğer Disney prensesler yanında yürüme şansı var. Eğer sanatçının rol oynayacaktır ve bunu yapacak, ancak kuaför rolü Ayrıca Çok güzel siyah saçları Elbise Will yere. Sen, alışveriş, manikür veya güzellik salonları onu eşlik edecek Yasemin modern bir kız haline yıl Arap prensesten dönecek.

Yasemin animasyon Disney çizgi Aladdin ana karakteridir ve Prenses Yasemin oyunları bu kategoride sizin için sürpriz bir yeri vardır. Yasemin manda mavi pantolon ve ışıltılı mücevherler ile kişiselleştirilmiş bir üst giyer. Bu oyunların çoğunda, Prenses Aladdin, yanında ve diğer Disney prensesler yanında olduğunu. O Aladdin ve Yasemin ile maceralara gider fakat aynı zamanda oyunlar Yasemin bebek ya da hamile olduğu NEREDE. En sevdiğiniz oyun seçin ve Arap çölünün dünyasında Prenses Jasmine yanında yürümek, film karakterleri karşılamak, babası Sultan Agrabah ve onun kaplan, Raca.