Trolls Oyunlari

Sizi en güzel Trolls oyunları keşfetmeye, giydirmeye, saç şekillendirmeye, bulmacaları çözmeye, karakterler oluşturmaya, maceralara başlamalarına, gizli nesneleri bulmaya veya matematik testlerini çözmenize davet ediyoruz.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Trolls The Beat Goes On
Trolls The Beat Goes OnTrolls The Beat Goes On

Trolls Oyunlari

Sizi en güzel Trolls oyunları keşfetmeye, giydirmeye, saç şekillendirmeye, bulmacaları çözmeye, karakterler oluşturmaya, maceralara başlamalarına, gizli nesneleri bulmaya veya matematik testlerini çözmenize davet ediyoruz. Büyük troll kurtarma macerasında Haşhaş ve Şube ile birlikte olun. Poppy, şarkı söylemek ve kraliçe olmak isteyen pembe trol, acımasız bir iyimserliktir. Ve Şube Poppy'nin tersi. Yalnızlığı seven gri, acımasız, kötümser bir trol.

Bu Trolls oyunları sizi sıradışı iyimserlerin ve mutlu trollerin yaşadığı renkli ve harika bir dünyaya götürüyor. Dans et ve şarkı söyle, onlarla mutluluğun ne olduğunu öğren. Bu eşsiz ve harika dünya tarafından, parlak ve canlı renkler ile zarflanın ve Troll'lerde en sevdiğiniz karakterlerle eğlenin. Resimleri eşleştirin veya bir hafıza oyunuyla oynayın ya da Troller filmindeki karakterleri boyamak isteyebilirsiniz.