×
26
Minecraft
Noob Trolling Pro
BuildCraftBuildCraftGTA MinecraftGTA MinecraftNoob vs pro 3DNoob vs pro 3DCounter Craft 3 ZombiesCounter Craft 3 ZombiesMinecaves Lost in SpaceMinecaves Lost in SpaceDoodle Cube ioDoodle Cube ioSlitherCraftioSlitherCraftioZombie Craft SurvivalZombie Craft SurvivalNoob Nightmare ArcadeNoob Nightmare ArcadeLego MinecraftLego MinecraftBlock Craft: Zombie AttackBlock Craft: Zombie AttackPixel CraftPixel CraftKirka.ioKirka.ioKlasik Minecraft çevrimiçiKlasik Minecraft çevrimiçiFort Clash SurvivalFort Clash SurvivalCombat Pixel SWAT & ZombiesCombat Pixel SWAT & ZombiesKogama MinecraftKogama MinecraftGoldmine StrikeGoldmine StrikeMineWar Soldiers vs ZombiesMineWar Soldiers vs ZombiesHacker vs Noob: Monster SchoolHacker vs Noob: Monster SchoolMinicraftMinicraftMinecraft MarioMinecraft MarioKrunker IoKrunker IoMineWarfire Land DefenseMineWarfire Land DefenseNoob: Parkour CraftNoob: Parkour CraftWorldZWorldZNoob vs Pro - Boss LevelsNoob vs Pro - Boss LevelsGawd ioGawd ioMinecraft Steve Hook AdventureMinecraft Steve Hook AdventureWarzone MercenariesWarzone MercenariesBuildCraftBuildCraftGTA MinecraftGTA MinecraftNoob vs pro 3DNoob vs pro 3DCounter Craft 3 ZombiesCounter Craft 3 ZombiesMinecaves Lost in SpaceMinecaves Lost in SpaceDoodle Cube ioDoodle Cube ioSlitherCraftioSlitherCraftioZombie Craft SurvivalZombie Craft SurvivalNoob Nightmare ArcadeNoob Nightmare ArcadeLego MinecraftLego MinecraftBlock Craft: Zombie AttackBlock Craft: Zombie AttackPixel CraftPixel CraftKirka.ioKirka.ioKlasik Minecraft çevrimiçiKlasik Minecraft çevrimiçiFort Clash SurvivalFort Clash SurvivalCombat Pixel SWAT & ZombiesCombat Pixel SWAT & ZombiesKogama MinecraftKogama MinecraftGoldmine StrikeGoldmine StrikeMineWar Soldiers vs ZombiesMineWar Soldiers vs ZombiesHacker vs Noob: Monster SchoolHacker vs Noob: Monster SchoolMinicraftMinicraftMinecraft MarioMinecraft MarioKrunker IoKrunker IoMineWarfire Land DefenseMineWarfire Land DefenseNoob: Parkour CraftNoob: Parkour CraftWorldZWorldZNoob vs Pro - Boss LevelsNoob vs Pro - Boss LevelsGawd ioGawd ioMinecraft Steve Hook AdventureMinecraft Steve Hook AdventureWarzone MercenariesWarzone MercenariesNoob vs Pro 4 Lucky BlockNoob vs Pro 4 Lucky BlockNoob vs Pro 3Noob vs Pro 3MineCraft Match 3MineCraft Match 3Mine World EscapeMine World EscapeCraft RunnerCraft RunnerImpostor but Huggy WuggyImpostor but Huggy WuggyMinecraft'ın Farklılıklarını Bulma ResimleriMinecraft'ın Farklılıklarını Bulma ResimleriMine TapMine TapBlockCraftBlockCraftMinecraft boyama kitabıMinecraft boyama kitabıMineCraft RunnerMineCraft RunnerMonstercraft and BallsMonstercraft and BallsNoob Steve ParkourNoob Steve ParkourCrazy M1neWorldCrazy M1neWorldNoob vs Pro: Castle DefenceNoob vs Pro: Castle DefenceMinecraft Endless RunnerMinecraft Endless RunnerSantaCraftSantaCraftMinecraft WarsMinecraft WarsMinecraft Gizli Elmas BloklarıMinecraft Gizli Elmas BloklarıSteveman and AlexwomanSteveman and Alexwoman

Bir gün Nubik, sonunda nasıl en popüler blog yazarı olabileceği ve ilk milyon abonesini nasıl kazanacağı fikrini buldu! Gelecekte videoyu internette yayınlamak için sessizce Pro'nun evine gizlice girmeye ve kamerada olan her şeyi filme alarak görkemli bir şaka düzenlemeye karar verdi. "Noob Trollit Pro" oyununda, kibirli komşunuzu kızdırmak için tuzaklar kurmanız ve her türlü kirli numarayı yapmanız gereken birçok heyecan verici seviye bulacaksınız.

Trollük için kullanılabilecek çeşitli öğeler arayarak her odayı keşfedin. Ancak son derece dikkatli ve dikkatli olmalısınız, çünkü Pro sizi fark ederse, hilelerinizi tamamen ortadan kaldıracaktır. Bu nedenle, olabildiğince ihtiyatlı davranmanız ve en ufak bir tehlike durumunda, mümkün olan en kısa sürede en yakın dolaba saklanmanız gerekir. Her zaman elinizin altında dürbün olacak, bu sayede bölgeyi keşfedebilir ve gelecekteki şakanızın kurbanının şimdi nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Her yere muz kabukları fırlatın, posta kutusuna dinamit yapıştırın veya bir doğum günü çocuğunun doğum günü pastasını gizlice yiyerek partisini mahvedin. Kurnaz planlarınızı uygulamaya başlamadan önce, Pro'nun genellikle yürüdüğü rotayı dikkatlice incelemelisiniz. Çünkü onun eşyalarını izinsiz karıştırdığınız ve ayrıca mülkü bozduğunuz için özellikle mutlu olmayacak. Beğeniler ve görüşler için ne kadar ileri gitmeye hazırsınız? Hadi bulalım!

Noob Trolling Pro eklendi Minecraft Oyunları.
Lego OyunlarıLego
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
RPG OyunlarRPG Oyunlar
Simülasyon OyunlarıSimülasyon
3D Oyunları3D
Inşaat OyunlarıInşaat
Silah OyunlarıSilah
Unity OyunlarıUnity
Keskin Nişancı OyunlarıKeskin Nişancı
Yetenek OyunlarıYetenek
Kale Savunma OyunlarıKale Savunma
GTA OyunlarıGTA
3D Nişan Oyunları3D Nişan
Counter Strike OyunlarıCounter Strike
Piksel OyunlarıPiksel