×
92
Los Angeles Stories 3
GTA
Los Angeles Stories 3
Los Angeles Stories VILos Angeles Stories VILA Crime Stories 2LA Crime Stories 2Real Gangster City Crime Vegas 3DReal Gangster City Crime Vegas 3DVegas Crime CityVegas Crime CityMafia City DrivingMafia City DrivingLA Crime Stories 4LA Crime Stories 4Mad City Cezaevi kaçış 2Mad City Cezaevi kaçış 2Police Crime City Simulator Police Car DrivingPolice Crime City Simulator Police Car DrivingCrime City 3D 2Crime City 3D 2Gangster Hero Grand SimulatorGangster Hero Grand SimulatorBus Driver SimulatorBus Driver SimulatorAsker ZAsker ZMotosiklet Park YeriMotosiklet Park Yeri2 Player Police Racing2 Player Police RacingGrand City MissionsGrand City MissionsStorm City MafiaStorm City MafiaZombie SlasherZombie SlasherPixel Crash 3DPixel Crash 3DRiddles of SquidRiddles of Squid18 Wheeler Driving Sim18 Wheeler Driving SimRoad FuryRoad FuryŞehir Otobüsü simülatörüŞehir Otobüsü simülatörüFreaky Monster RushFreaky Monster RushBridal Race 3DBridal Race 3DMine Farmer 3DMine Farmer 3DFort Clash SurvivalFort Clash SurvivalKöpek simülatörü 3DKöpek simülatörü 3DCrazy Taxi Car Simulation 3DCrazy Taxi Car Simulation 3DExtreme cyclingExtreme cyclingWestern:InvasionWestern:InvasionPoppy StrikePoppy StrikeMotorbikeMotorbikeSuper Sergeant 2Super Sergeant 2Volleyball Match Of PillsVolleyball Match Of PillsCube GunCube GunZombie DisasterZombie DisasterCrazy Pig SimulatorCrazy Pig SimulatorBitPlanets.comBitPlanets.comTren Simülatör FrivTren Simülatör FrivKnock'em All 2Knock'em All 2Mad City Joker 4Mad City Joker 4War of Caribbean PiratesWar of Caribbean PiratesRus arabası sürRus arabası sürBackflip Dive 3DBackflip Dive 3DGTA: Save My CityGTA: Save My CityGT Jeep Impossible Mega Dangerous TrackGT Jeep Impossible Mega Dangerous TrackKoşmak için kuklalarla macera yapmaKoşmak için kuklalarla macera yapmaKum motosiklet ile simülatörüKum motosiklet ile simülatörüRobot Ring Fighting Robot Ring Fighting MX OffRoad Mountain BikeMX OffRoad Mountain BikeGridpunk 3v3 Battle RoyaleGridpunk 3v3 Battle RoyaleEndless Zombie RoadEndless Zombie RoadMordecai ve Rigbi: Fist PunchMordecai ve Rigbi: Fist PunchBattle Heroes 3Battle Heroes 3Merc ZoneMerc ZoneCritical Strike Global OpsCritical Strike Global OpsArchery cowboyArchery cowboyWarzlolWarzlolHide OnlineHide OnlineHoboHoboSlingerSlingerForward Assault RemixForward Assault RemixStick Warrior Hero BattleStick Warrior Hero BattleSwamp Attack OnlineSwamp Attack OnlineDarkNova.ioDarkNova.ioBeyblade RevolutionBeyblade RevolutionJail Prison BreakJail Prison BreakNextbot: Can You Escape?Nextbot: Can You Escape?Merge Commander BattleMerge Commander BattleSokak dövüşünün efsaneleriSokak dövüşünün efsaneleriZombie DayZombie DaySquid Game: Player 456Squid Game: Player 456Squid GameSquid GameAmongUs RunAmongUs RunMurderMurderMortal Kombat 2Mortal Kombat 2Hard CrashHard CrashGolden LegendGolden LegendSquid Game Gun FestSquid Game Gun FestInsects: Alien ShooterInsects: Alien Shooter

Los Angeles Stories III Challenge Accepted, Grand Theft Auto oyunlarından esinlenen bir 3D aksiyon macera oyunudur. Rahatlamak ister misiniz? Silah al ve çalınan arabaya git - isyan etmeye başla! L.A. Hikayeleri Bölüm 3, suç kentinin farklı bölgelerini keşfedin. Çelik arabalar ve en meşhur gangster olmak için farklı suçlar gerçekleştirin. Silah kullanın, araba çalın, görevleri tamamlayın. Çok para kazanın ve Los Angeles'ın bir gangsteri olun.

Bu oyun zaman öldürmek için değil, bu “huzurlu” ve güneşli şehrin kalabalık dünyasını göreceksiniz. Sanal suç öykünüzü yaratacaksınız.
Oyunda, karakterin gerçek mafya, atışlarda, yasadışı yarışlarda ve polis kovalamacalarında yer alır. Ve ana para uyuşturucu ticaretinden ve süper arabaların çalmasından geliyor. Polisleri unutma: yayaların üzerinden geçtiler, polis arabasına çarptılar veya rakiplerinizi vurdular, o zaman polis sizi bırakmazdı!

Mükemmel yeni şehir haritası. Farklı karlı binalar (onları satın alabilirsiniz), harika ödüller içeren görevler. Yeni silah satın almak karakteriniz düşmanlara daha fazla hasar verir. Uyuşturucu taşımacılığını mahvet ve rakibin mallarını yok et. Karakterinizi tam şehir mafya kontrolüne ilerletin. Kumsal sahil şeridi, güzel binalar mimarisi, en iyi rekreasyon ve hala, ceza kenti sizi bekliyor.

Oyun özellikleri

  • Otomobil, tekne, motosiklet ve karakterlerin gerçekçi grafik modelleri (grafik kalitesini seçebilirsiniz)
  • Full HD grafikler
  • 25'ten fazla silah türü (el bombalarından bazukalara)
  • Trafik sıklığını değiştirme yeteneği eklendi
  • Açık oyun dünyası
  • İnanılmaz görevler
Los Angeles Stories 3 eklendi GTA Oyunları.
Araba OyunlarıAraba
Helikopter OyunlarıHelikopter
Silah OyunlarıSilah
Polis OyunlarıPolis
Tabanca OyunlarıTabanca
Yarış OyunlarıYarış
Aksiyon OyunlarıAksiyon
Dövüş OyunlarıDövüş
Kaçış OyunlarıKaçış
Avcılık OyunlarıAvcılık
Hobo OyunlarıHobo
Parkur OyunlarıParkur
Roblox OyunlarıRoblox